DMARC (אימות הודעות ותאימות דיווח מבוסס דומיין) מאפשר לבעלי דומיינים להגן על הדומיין שלהם מפני שימוש לרעה בדומיין באמצעות פתרונות מתקדמים נגד דואר זבל ואנטי וירוס לאיתור וחסימה של התקפות חיקוי דוא"ל.

תכונות האנטי וירוס ואנטי ספאם של Symantec מזהות וחוסמות דואר זבל לפני שהוא מגיע לתשתית הפנימית ומגן מפני התפשטות וירוסים ותולעים

על ידי יישום חבילת הגנה מתאימה לאבטחת אינטרנט תוכל להפחית את הסיכון לדואר זבל על ידי הבטחת סינוןו מתוך תיבת הדואר הנכנס שלך ומתיקיות דוא"ל חשובות אחרות. תכונות אלה מפחיתות את עלויות ה- IT, מצמצמות את נפח הדוא"ל ומבטיחות מענה מהיר לאיומי דואר זבל חדשים בכל רשת הביון העולמית של SymantEC.

מכיוון שדואר אלקטרוני

הוא שיטת ההתקפה הנפוצה ביותר בארגוני בריאות, הגנה מתקדמת מפני דואר זבל ווירוסים לדואר אלקטרוני היא חיונית. ארגוני הבריאות חייבים לוודא שהסיכונים מזוהים עם סודיות, שלמות וזמינות של מידע בריאות מוגן ומופחתים לרמה סבירה ומקובלת באמצעות תוכניות לניהול סיכונים של HIPAA והגנה מלאה מפני דואר זבל וירוסים. ארגוני Microsoft Mail 365 Exchange ו- Exchange Standalone for Online Protection (EOP) יכולים להחליף תיבות ודואר מקוונות כדי להגן על עצמן מפני דואר זבל ותוכנות זדוניות.

השיטה העיקרית להפצת תוכנות זדוניות

וירוסים ותוכנות כופר מורכבת מהודעות דואר זבל. דואר זבל – הודעות דואר אלקטרוני הן המקבילה הדיגיטלית לדואר זבל – הודעות שיווק שנשלחות ללא הסכמת הנמען ומופצות במקביל לאנשים רבים באמצעות שיטות אצווה או פיצוץ. הדיישים משתמשים בכתובות שולחים מטעות, לוגו בעל מראה אמיתי וקישורי אינטרנט הונאים בהודעות דוא"ל כאלה.

בעת רכישת תוכנה נגד ספאם כדאי לבחור בפתרון המאגד הגנה אנטי וירוס עם הודעות דואר זבל טעונות וירוסים ותוכנות זדוניות אחרות

לא כל ספק יכול להציע שילוב טוב של אנטי וירוס ואנטי ספאם, מכיוון שהוא מורכב מכדי לשמור על מאגר נתונים אחיד של תוכנות זדוניות דיוג ומילות מפתח ישנות פשוטות של דואר זבל. קומודו מציעה את שניהם בחבילה מתארחת נוחה המאפשרת פריסה טובה נגד דואר זבל ברחבי הארגון עם הכי פחות סיבוכים.

TCW CLA פותר את הטרדות של הודעות דואר זבל על ידי הגנה על הדואר האלקטרוני העסקי שלך מפני כל האיומים באמצעות מגוון שירותי אנטי ספאם וסינון אתרים

תוכנה זו מסייעת לך לבנות את האבטחה הדרושה לך למערכת האקולוגית של הדוא"ל שלך ולייעל את זרימת הדוא"ל שלך.

פתרונות סינון נגד דואר זבל

אנטי וירוס ודוא"ל הם אחת הדרכים הטובות ביותר לצמצם את האיום על העסק שלך מאיומים כגון התחזות, תוכנות זדוניות ותוכנות כופר. בין אם אתה מיישם תוכנת אנטי וירוס או כלי ניטור רשת, הפתרונות הללו חשובים מכיוון שהם יכולים לזהות וירוסים ותוכנות זדוניות מוכרות על ידי חתימותיהם.

חבילות אנטי וירוס רבות מציעות תכונות נגד דואר זבל

כדי לצמצם את דואר הזבל שאתה מקבל ולהגביר את ההגנה על המכשיר שלך מפני איומים בהודעות דואר זבל. עם זאת, רוב הדואר האלקטרוני הוא דואר זבל, מה שאומר שאפשר להכיל דואר זבל רק אם הוא לא נסרק לאיתור וירוסים. מכיוון שאחוז המיילים הנגועים בוירוסים קטן, אין יתרון ביצועים בעת סריקת דואר זבל בהשוואה לסריקה אחר וירוסים.

הטמעת מערכת סינון דוא"ל המשרתת אנטי וירוס ואנטי ספאם כאחד

היא אפשרות טובה להילחם בדואר זבל והודעות דיוג. בהתאם לחברה או לחבילה שתבחר, ניתן לשלב דואר זבל בתוכנת דוא"ל תואמת על ידי הוספת סרגל כלים לחסימה או לאפשר רשימת שולחים. DCC הוא בדיקה מבוססת רשת המשפרת את זיהוי דואר זבל המוני.

תכונה זו מאפשרת למשתמשים לסווג כתובות דוא"ל שהם מזהים כמקורות מאובטחים לדואר זבל. לאחר הגדרת דואר זבל, תוכל להתאים את הגדרות המסנן לאופן התוקפנות נגד דואר זבל בעת סריקת הדוא"ל שלך בנוסף ליצירת מסננים מותאמים אישית.

חשוב להבין שמסנני אנטי-דואר זבל אינם יכולים למנוע מהאימיילים מהתחזות להגיע לנמענים שאליהם הם מכוונים

שרתי דואר זבל עסוקים מכדי להגיב לבקשות כאלה ללא עזרת תכונות המסננות הודעות דואר זבל. דואר זבל בדואר אלקטרוני יכול לחשוף את המערכת שלך לתוכנות זדוניות והתקפות דיוג, מה שעלול להסיח את הדעת לעובדים שלך.

אנטי וירוס ואנטי ספאם הופכים להיות יותר ויותר חשובים מכיוון שמחקרים מראים שאחד מכל 284 הודעות דוא"ל מכילות תוכנות זדוניות, 91 אחוז מכילות קישורים ו -2 מתוך 3 הודעות דואר זבל קשורות לתרופות.

פתרונות סינון דוא"ל נגד דואר זבל ואנטי וירוס משתמשים במנגנונים נוספים ממה שניתן למצוא בפתרון סינון דוא"ל סטנדרטי לאיתור איומים

דואר זבל ודואר אלקטרוני נגוע מטופלים על ידי פתרון SpamTitan כדי לקבוע אילו ארגונים יכולים להגן עליהם.

לקוחות יכולים להשבית מסנני דואר זבל

מסנני וירוסים, לאסור קבצים מצורפים, לסנן כותרות לא טובות ולסנן ברמת הדומיין או תיבת הדואר. אפשר או מנע גישה לדואר זבל מנוהל, וירוסים, קבצים אסורים ומסנני כותרת פגומים. לקוחות יכולים גם לקבוע מדיניות להסגר דואר זבל ווירוסים ולאסור קבצים מצורפים ומיילים עם כותרות גרועות.

חסימת דואר זבל

וירוסים, קבצים מצורפים והודעות אסורות עם כותרות דוא"ל שאינן תואמות. דואר זבל, וירוסים וקבצים מצורפים אסורים במיילים עם כותרות אלה. סרוק הודעות דוא"ל לאיתור וירוסים ותוכנות זדוניות והודעות הסגר בתיקיית דואר הזבל.

מזהה ביטויים המשמשים בשורת הנושא או בגוף של הודעות דואר זבל ומונע הודעות דואר אלקטרוני דומות להגיע לתיבת הדואר הנכנס

כתובות מותרות נכנסות לרשימה לבנה של הודעות דוא"ל בהן הן יכולות להגיע לתיבת הדואר הנכנס שלך, בעוד שכתובות חסומות נכנסות לרשימה שחורה של הודעות דוא"ל בהן הן מגיעות לתיקיית הדואר הזבל שלך.

חוק ההגנה נגד דואר זבל ומדבקות דואר זבל עושות יותר מזה, כגון הגנה על המכשירים האלקטרוניים שלך מפני הודעות דיוג שנועדו להערים אותך למסור את הנתונים שלך להאקרים ופושעי רשת.

למידע נוסף על שירות אנטי וירוס נא לבקר ב- cloudz.co.il