למסמכים מתורגמים ברומנית ובאנגלית כך שייראו בדיוק כמו המסמכים הרומניים המקוריים. הזמן המושלם לתרגם את המסמכים הרומניים שלך לתרגום מושבע.

באחריות כה גדולה ונחרצת

לרומנית יש את היכולת לבצע משימה זו והיא משב רוח, מכיוון שהיא דורשת לא פחות מדיוק. כדי להשיג את התכונות הנ"ל, יש להסוות ולתחזק את המסמכים העברית-רומנית של מתרגם טוב על ידי מתרגם מוכשר לעברית-רומנית.

צרכי תרגום רומנית

קטנים כגדולים, שירותי תרגום ארה"ב יסייעו לכם בצרכי התרגום שלכם. אנו מספקים שירותי תרגום משפטי רומני, כולל אנגלית, תרגומים מושבעים של כל המסמכים המשפטיים מעברית לרומנית ובחזרה. תרגומים לרומנית זמינים באנגלית ובעברית – רומנית, עם מגוון רחב של תרגומים.
לעוד פרטים על תרגום מסמכים נוטריון מעברית לרומנית כדאי לבדוק כאן: law-center.co.il

שירותי התרגום בארה"ב היא הסוכנות היחידה בשוק שיכולה לתרגם רומנית לכל שפה בעולם. DocumenTranslations.com מציעה תרגום מקצועי לרומנית-אנגלית ליותר מ -400 לקוחות מרוצים. אם אתה צריך לתרגם אנגלית לרומנית, תוכל לקבל את התעריף שלנו – שירותי תרגום רומניים סוערים.

כהן – דקר פקס ברוש מתמחה בתרגום מסמכים מעברית לאנגלית ומאנגלית לעברית. עברית – תרגום לאנגלית הוא הפופולרי ביותר, אך יש לכך גם ביקוש רב בשפות אחרות.

יש צורך גובר בתרגומים של מסמכים מרומנית לשפות אחרות כגון אנגלית

ואכן יש מתרגם רשום. עם זאת, ישנם רק קומץ מתרגמים רשומים ברומניה, מה שאומר שזה יכול להיות קשה להשיג תרגום שמקובל על ידי שגרירות רומניה. התרגום יתקבל רק אם הוא תורגם על ידי מתרגם רישום, כולל חותמו, ומסופק עם שם, כתובת, מספר טלפון וכתובת דואר אלקטרוני.

בהתאם למדיניות האיכות של המדיה הבלטית

כל התרגומים לשפה אותה מבקש הלקוח מבוצעים על ידי מתרגמים רומניים הדוברים רומנית ומתגוררים ברומניה. אם אתה זקוק לתרגום מושבע לרומנית, התרגום יבוצע על ידי מתרגם המוסמך על ידי ה- ITI (המכון לתרגום ופרשנות) ומוסמך בתוך רומניה. אם אתה זקוק לתרגום מושבע לאנגלית, הוא יבוצע גם על ידי מתרגם מושבע רשמי ברומניה ומתרגם מוסמך ברומנית – מושבע. כאשר מסמך מתורגם על ידי מתרגם רשמי, חתום על ידי עורך דין או נוטריון, או כאשר המסמכים מאושרים על ידי מתרגם או סוכנות תרגום, תרגום מאושר ומבוצע.

התרגום הרומני המוסמך מבוצע ב 100% על ידי מתרגמים אנושיים מקצועיים השולטים ברומנית ובאנגלית

כמו גם במדיניות איכות התקשורת הבלטית. בנוסף, עורך רומני מקצועי, שהוא דובר שפת אם ומדבר את השפה (רומנית או אנגלית) טוב מאוד, המתגורר במשרדנו, בודק את דיוק ונכונות הטקסטים.

אנו מוכנים לקבל את כל התיקונים האפשריים מהעורכים והתיקונים שלנו – הקוראים. זה נותן ללקוחות שלנו את התחושה שהמילים נקראות ונשמעות נכון באתר ובאותה עת לשביעות רצון הלקוח. מתרגם טוב של מסמכים עברית-רומנית חייב להבין היטב את השפה, את הדקדוק שלה, התחביר וכללי הדקדוק. עליו להיות מוטיבציה להמשיך ללמוד מילים וביטויים חדשים, והוא צריך תמיד לספק תרגום שהוא יכול להיות גאה בו.

כדי להבטיח שהתרגום בהקשר לתוכן יהיה זהה למקור, התוכן מתורגם באותה דיוק שאפשר.

קישורים סקרניים מעברית לרומנית שימשו במסמכים מסוף המאה ה -19. ראה את הסימון במרשם הרומאים של פנקס לתקופה זו ותרגם אותו לשפה העברית המקורית.

רומנית מכילה מילים רבות שמקורן בשפות הסלאביות שמסביב

כמו שפת האימפריה הרומית ושפות רומניה ובולגריה. רומנית מכילה כמה ניבים שונים, שרבים מהם נלקחו מהשפה הסלאבית שמסביב. רומנית מכילה יצירות אוצר מילים רבות עם אלמנטים לשוניים ותרבותיים רבים ושונים, מבפנים ומבחוץ, ומבחוץ.

כדי להפוך את זה: שפת האימפריה הרומית ושפות רומניה, בולגריה ורומניה, כמו גם בולגריה וסרביה.

ניו יורק (ניו יורק) – אנו מתמחים בתרגום מסמכים מעברית לרומנית, מרומנית לאנגלית ומאנגלית לרומית. אנו מציעים מגוון רחב של שירותי תרגום על מנת לענות על צרכי לקוחותינו, כולל אנגלית כשפה שנייה ורומנית ורומנית כשפה חלופית.