עיצוב שירותי אורחים בביתכם היא ההזדמנות שלכם לשלב אלמנטים משוגעים שאתם לא יכולים לשלב בחללים המשותפים האחרים בביתכם. לכן, הכנתי לכם מאמר במיוחד לשירותי האורחים או פשוט לשירותים בבית שלכם עם כל הטרנדים של התמונות שכיום משלבים בשירותים, שירותי אורחים וחדרי רחצה. בואו נתחיל! 

תמונות פופ ארט – אתם ממש יכולים להשתגע עם העיצוב

שמעתם על פופ ארט? תמונות פופ ארט יכולות להתאים לסטודיו או לחדרי אופנה וחללים מגניבים. אולי גם לחדר השינה שלכם ושל הילדים. אך לא בטוח שהיא מתאימה לאופי של החללים בבית שלכם. לכן, מצאנו פתרון לתמונות המהממות האלה כאשר מדובר בבית הפרטי שלכם. הכניסו תמונות פופ ארט לחדרי השירותים של האורחים שלכם וצרו עיצוב מגניב ביותר. אתם ממש יכולים להשתגע עם העיצוב ולעשות כל מה שרק בא לכם. פופ ארט בשילוב חדר שירותים לגמרי הופך את החלל מגניב, ייחודי ושונה מכל מה שהכרתם עד עכשיו.

רוצים משהו יותר מרגיע? תמונות וצילומים של ים 

אם יש לכם גם חדר רחצה בשירותי האורחים, או אפילו בחדר הרחצה הפרטי שלכם,מומלץ לשלב תמונות עם מים הקשורות לאופי החלל. ההמלצה שלי היא לבחור תמונות ים וחופים וכך ליצור עיצוב מגניב ממש בבית שלכם. תמונות המשלבות מים מרגיעות מאוד במיוחד כאשר מדובר בחדרי רחצה ושירותים. באתר 'תמונה' תוכלו למצוא מגוון תמונות של ים מהממות ומרגיעות! היכנסו לכאן תמונות של ים באתר תמונה

והבחירה האחרונה – החופים הכי יפים לשירותי האורחים שלכם

לא פעם ולא פעמיים נתקלתי בלקוחות אשר מעוניינים לשלב תמונות עם חופים מרהיבות אך מוצאים כי התמונות אינן מתאימות לחללים בבית שלהם. הסיבה לכך היא סגנון העיצוב בבית, הצבעים ואופי הבית. לכן, הצעתי בנושא הזה היא לתלות תמונות חוף מגניבות על הקירות בשירותי האורחים שלכם. תוכלו לבחור תמונת חוף משוגעת וקינקית ולתלות אותה שם. אתם לא תצטערו על כך לרגע, מעבר לכך שהתמונה מרגיעה, תוכלו בקלות לשלב חוף ושובבות בבית שלכם כך שהתמונה תתאים לעיצוב. רוצים לרכוש תמונת חוף ים לבית? היכנסו לכאן על מנת לעבור אל תמונות של חוף ים באתר תמונה !