מנעולן רכב בירושלים לא רק פותח מכונית נעולה, אלא יכול גם להסיר מפתחות פגומים ממנעולים, ליצור מפתחות חדשים, להסיר ולפתוח אותם, ואפילו להחליף אותם. בנוסף לחיתוך מפתח חדש, המנעולנים הניידים של ירושלים יכולים לתכנת את שבב המשדר של המכונית להצתת הרכב ולתקן את ההצתה במידת הצורך. כעת ליותר ויותר אנשים בירושלים ובאזורים אחרים בעולם יש אפשרות לתכנת מחדש את מקש ההפעלה וליצור מפתח מתוכנת חדש לחלוטין, כך שתוכל להיכנס לרכב שלך ולקבל מפתח נוסף.

אם אתה בירושלים, אזי מנעולן בירושלים

 וזקוק למנעולן בירושלים מקצוען שיעזור לך ליצור מפתח חלופי או להחליף מפתח רכב שאבד או נגנב, אנא בקר בכתובת האתר שלנו. אם ברצונך לשכפל את מפתחות הרכב שלך, שחוקים, פגומים או שבורים, אנו יכולים לעזור לך בשירות חיתוך והחלפת מפתחות לרכב. אם אתם מחפשים שינוי מפתח לרכב שלכם, תוכלו ליצור קשר עם שירותי המנעולן שלנו בירושלים בכל שעה ביום או בלילה.

אנו משתמשים בסוכנויות רכב רבות

אך אנו משתמשים גם במנעולני רכב מירושלים, ולמעשה סוחרים רבים משתמשים בשירות של לוקרים חיצוניים למפתחות רזרבים. בניגוד לעוסק שמחליף מפתח אבוד לרכב, מנעולן הוא אפשרות זולה בהרבה ויש לו את כל הציוד הדרוש לתכנות המפתח לפני שהוא מבקר אצל הסוחר. מנעולנים רבים יכולים לתכנת את אותו מפתח אצל הסוחר שלך בכ- 50% פחות ולתכנת אותו עבורך במתקן שלהם.
לעוד פרטים על שכפול מפתחות לרכב ממנעולן רכב ניתן לבדוק כאן:

מנעולנים בירושלים יכולים גם ליצור מפתחות חלופיים למכוניות במקרה שהמפתח שלכם ניזוק, נגנב או אבד, והם מציעים גם שירות זה. אם אתה מתקשר למנעול רכב ואין לך מפתח מקורי שעובד, תוכל לקבל אותו ממנו תמורת חלק קטן מהעלות.

אם עברת תאונת דרכים ואתה זקוק להחלפת מפתח לרכב כלשהו

אתה יכול להרים טלפון ולהתקשר למנעולים שלנו מירושלים. אם איבדת את מפתח הרכב אך יש לך מפתח רזרבי, אין מקום טוב יותר משירותי המנעולן של אייל אם אתה מתמודד עם מישהו בסוכנות רכב או במנעולן.

מנעולן לרכב מוסמך ומורשה מירושלים יגיע להביא את מפתח הרכב שלך

לפתוח את הרכב הנעול שלך, לשלוף מפתחות פגומים, להחליף מנעולי דלתות ומערכות הצתה, ליצור מפתחות ולהחליף עבורך מפתחות לרכב. מנעולן רכב מיומן יכול להקים שירות החלפת מפתחות לרכב כפול לשבריר מעלות מנעול רכב קונבנציונאלי.

אם מפתח נעול בטעות ברכב שלך ואתה זקוק להחלפת מפתח בירושלים

המנעולן רכב יגלה שהרכב קל יותר להחלפה, במיוחד אם אתה משתמש בקרוואן במשך רוב פעולות המכוניות שלך. ברוב המקרים, שירותי מנעולן רכב מירושלים נושאים מבחר גדול של מקשים וריקים, הם מהירים ויכולים לתת לך מפתח חלופי באותו יום. אם אתה מתקשר לסוחר ומבקש להחליף אותו, יש סיכוי טוב שתקבל את מפתחות הרכב אם אין לך את המפתחות המקוריים, כל עוד תקבל שירות מפתח. בעוד שמומחה ללוקרים יעשה את העבודה הטובה ביותר בשכפול המפתחות לרכב עבורכם, אתם תרצו לבצע עבודה זו בסוכנות רכב כדי שהמפתחות שלכם יתנוססו עם לוגו יצרן הרכב.

בנוסף

תקבל רק עותק של מפתחות הרכב שלך, אשר נוצר על ידי יצרן מפתחות ראשי מנוסה שהוא מעתק המפתח הראשי ב- Eagan. האם שכחת להעתיק את כל מפתחות הרכב או שיש לך עותק של המפתחות ברכב שלך? ברגע ששירות המנעולנות רכב נמצא באתר, החלפת מפתחות הרכב אמורה לארוך מספר דקות בלבד. ל-שירותי מנעולנות יש אחד ממעתקי המפתח הטובים ביותר בירושלים והסביבה, אז אתה יודע שאנחנו בידיים טובות.

אם איבדת את מפתח הרכב ולא תרצה לחכות שבועות עד שיצרן יחליף אותו

ל- שירותי מנעולן בירושלים יש פתרון מהיר וקל להחזיר אותך לדרך. למנעולי הרכב הנייד שלנו יש את המומחיות והניסיון להחליף את מפתח הרכב האבוד שלך באתר, וכך לחסוך לך עלויות נוספות של גרירת הרכב שלך לחנות מנעולים.

סוחרי רכב גובים פרמיה עבור החלפת מפתחות מקוריים

אך שירותי מנעולנות מוסמכים בדרך כלל גובים הרבה פחות. אם מקבלים מפתח כפול לרכב ומבצעים מפתח חדש לרכב באתר, המחיר מתחיל ב -500 שח ועולה במהירות אם מעתיקים מפתחות רכב מסובכים יותר. זול יותר להעתיק מפתח לרכב מחנות מנעולים לרכב נייד מאשר מחנות מנעולים לרכב מסורתית.

 

קבלת מנעול לרכב היא האפשרות החסכונית ביותר כאשר אתה צריך להכין מפתח לרכב, אך לא תמיד זו האפשרות הטובה ביותר עבורך.