חידושים נוספים היו ה- Beatbar (1919), "היא מנצחת אותו, סוחפת אותו, מנקה שקיות סינון לסילוק 15" (שנות ה -20) ושואב האבק הזקוף (1926). בבדיקות מעבדה לניקוי שלנו, שואבי אבק זקופים מבצעים את העבודה הטובה ביותר של הסרת רצפות או לכלוך מוטבע מהשטיחים, אך הם כבדים יותר מסוגים אחרים, ומשקל הזרבובית מסייע להם להתעמק יותר בערימות שטיחים לניקוי טוב יותר. מצאו שואב אבק לתרמיל גב נוח לשימוש, לניקוי מקיר לקיר או שואב אבק Duoclean עם שני גלילי מברשות לביצועי ואקום טובים יותר על רצפות פרקט ושטיחים.

רוב שואבי האבק מספקים תוספות מיוחדות רבות כגון כלים

מברשות ומוטות הארכה המאפשרים להם להגיע לאזורים בלתי נגישים ולנקות מגוון משטחים. שואבי אבק זקופים נפוצים משתמשים בחגורת הנעה המונעת על ידי מנוע יניקה וגלגל מברשת מסתובב. מלבד היתרונות לסובלים מאלרגיה, שואבי אבק מסחריים שמפוצצים את הלכלוך שהצטבר בחדר שכבר ניקה אינם יעילים יותר מאשר היו מבלי לסנן את השואב המרכזי להסרת הלכלוך שנאסף על ידי היחידה המרכזית.

מאווררים ושואבי אבק מעקפים מתאימים ביותר לניקוי שטיחים ורצפות מכיוון שמהירות השאיבה שלהם לא יורדת עם המרחק מהצינור ומובילה על ידי המאוורר במקום המנקה

אם אתה משתמש בשואב אבק זקוף לניקוי רצפות חשופות או ערימות שטיח עם מעט שיוף, אנו ממליצים לבחור דגם בו תוכל להתאים את גובה מתג הזרבובית ולהפוך את המברשת לפיזור לכלוך או פגיעה במשטחים רגישים ושטוחים. שואב האבק הנכון כולל את כל התכונות שאתה רגיל אליהן, כולל קבצים מצורפים שיכולים להשפיע על חייך, כלי ריפוד להסרת שיער לחיות מחמד, ומברשות רצפה ממונעות לערמות שטיחים עמוקות.

בקטגוריית שואבי האבק ההולכת ומתרחבת בולטת בערכה הכללי

חיישני ניווט ולכלוך iAdapt, מברשות רב-משטח רב עוצמה וניקוי יעיל של שטיחים ערימים נמוכים ומשטחים קשים על הרצפה. למרות ששואב אבק רובוטי ראוי למקום בארסנל הניקיון שלך, הוא לא יחליף את המכל הזקן והאמין שלך, על פי דיווחי צרכנים ובדיקות שואב אבק. שואב אבק זקוף מתאים מכחול גלילה במהירות גבוהה כדי להגיע ממשטחי שטיח לרצפות חשופות במסלול נקי בגודל 12 אינץ ', מה שאומר שאתה צריך לנסוע פחות מרחקים בחדר.

שואבי אבק רובוטיים הופכים לחזקים יותר ויותר

ומחיריהם יורדים עוד ועוד, מה שהופך אותם לשווים מבט. הפופולרי ביותר, בעל ציפה עוצמתית ומהירות שאיבה גבוהה, זמין כשאקום זקוף וקל ללא תיק. במשקל 13.7 ק"ג בלבד וקלות התמרון של ואקום זקוף עם נוחיות של מיכל מעלית, זה יכול להיות שימושי לשאיבת גרמי מדרגות ואזורי תקרה של הבית שלך.

אחד החידושים הטובים ביותר בשנים האחרונות בתחום שואבי האבק הרובוטיים היה פיתוח דגמים שיכולים לרוקן את פחי האשפה שלהם

למרות שזה עשוי להרגיש כמו קטגוריית מוצרים חדשה, ישנם הרבה רובוטים טובים לשואב אבק שיכולים לעזור לך להיפטר מאבק, שיער לחיות מחמד ופסולת אחרת בבית מבלי להרים אצבע. אם כבר מדברים על זה, כל ואקום שאנו בודקים יכול להתמודד בקלות עם רצפות עץ ושיער לחיות מחמד.

כמו שואבי אבק רגילים רבים

רוב הרובוטים, כולל הרובוט הזה, אינם משתמשים בשקיות כדי לאסוף את האבק, השיער ופסולת אחרת שהם סופגים. רוב הדגמים לריקון עצמי כגון iRobot Roomba S9 ו- Roomma i3 מעבירים את תכולת הפחים לשקית שיכולה להכיל פסולת עד 60 יום, תלוי באיזו תדירות ועד כמה הבית מלוכלך. כאשר אנו בודקים שואבי אבק רובוטיים באותה סביבה ביתית, אנו בודקים כי פח האשפה המלא מקבל לכלוך ברור, כאשר חלקיקי מזון נראים וארנבות אבק נאספות.

בעזרת מדחס LG ™ תוכל להכפיל את כושר הניקוי שלך בלחיצת כפתור אחת. אם יש לך הרבה שטיחים בערימה גבוהה, אל תשאב בתדירות גבוהה כמו שאתה עושה בדרך כלל.