פילאטיס

פילאטיס היא שיטת אימון שנעשית באמצעות מכשירים מתאימים או על גבי מזרן והיא עוזרת להביא את הגוף לאיזון וליכולות תנועה טובות יותר. 

הפילאטיס מחזק את השרירים מבלי שהם יכאבו ומסייע לנשום בצורה קלה ורגועה יותר.

הצורך בפילאטיס שיקומי

פילאטיס שיקומי עוזר לגוף להגדיל את טווח התנועה שלו ולשפר את היכולת של הגוף לתפקד ולהיות יציב יותר בעיקר עבור אנשים אחרי פציעה או כאלו שסובלים מכאבים ומחלות כרוניות מסוימות,

אבל ניתן להתאים אותו גם עבור אנשים שלא סובלים מבעיה רפואית ספציפית.

תהליך בניית וביצוע אימון בפילאטיס שיקומי

תוכנית של פילאטיס שיקומי תיעשה לפי התאמה אישית ויצירת תרגילי אימונים שייסעו לגוף שלכם מבלי שהוא יסבול מכאבים חזקים מידי.

בטרם תחילת האימון תיערך בדיקה ואבחון של היכולות על מנת לקבוע אילו תרגילים כדאי לבצוע אך כמו שהדבר דינמי ויכול להשתנות במידה ותרגיל מסוים לא מתאים או קשה מידי ליישום.

   בעיות שכדאי לטפל בהן על ידי פילאטיס שיקומי

 יש בעיות ומחלות ספציפיות שטוב במיוחד לטפל בן בעזרת פילאטיס שיקומי וביניהן טיפול וחיזוק אזור רצפת האגן בעיקר לנשים שהן אחרי לידה, בעיות גב שנוצרות מכל מיני סיבות, כאבים שונים של אזור הצוואר והכתפיים ולעוד מחלות ובעיות שמגבילות את התנועה  ויצורים חוסר שיווי משקל תקין. 

בנוסף פילאטיס שיקומי מתאים במיוחד לספורטאים ורקדנים ועוזר למנוע כאבים, ליצור יציבה גדולה יותר לגוף ולשקם מפציעות שונות בהתאם לצורך.

חשיבות המקצועיות של הפיזיותרפיסט לפילאטיס שיקומי

פיזיותרפיסט פילאטיס שיקומי יבצע את האבחון הראשוני ויתאם את התרגילים הנכונים והטובים עבורכם.

מאחר ומדובר בפילאטיס שיקומי המקצועיות והידע של המדריך חשובים כפליים כדי שחלילה לא יגרום לכם נזק או כאבים מיותרים.

אם אתם מחפשים מישהי מתאימה שתוכל להנחות אתכם ולהתאים לכם את הפילאטיס השיקומי בצורה הטובה ביותר תוכלו לפנות לאלה וינגטרן שהינה פיזיותרפיסטית עם ניסיון רב בתחום הפילאטיס השיקומי.

מקומות בהם ניתן פילאטיס שיקומי

פילאטיס שיקומי יינתן בסטודיו מתאים לכך.

חשוב שהסטודיו יהיה נעים ובעל מרחב מאפשר על מנת לתת מקום עוטף ומכיל לביצוע תרגול הפילאטיס באווירה רגועה וטובה.

תוכלו למצוא סטודיו מתאים אצל אלה וינגטרן בעלת סטודיו שיוכל לתת לכם את כ מה שתידרשו על מנת שתצליחו להוביל את הגוף שלכם קדימה.

צילום:freepik