הקדמה: למה עשה זאת בעצמך?

עשה זאת בעצמך פופ הוא טרנד עיצוב הבית עשה זאת בעצמך שצובר תאוצה בשנים האחרונות. הוא מאופיין בשימוש בחומרים זולים, עליזים ובעלות נמוכה כמו בלונים, עיסת נייר ונצנצים ליצירת מגוון רחב של פופ ארט.

טרנד הפופ עשה זאת בעצמך הוצג לראשונה על ידי אמנים כמו סמירה בונזייר שהשתמשו בחומרים הזולים האלה כדי ליצור יצירות משלה. לאחר מכן היא פרסמה אותם בחשבונות המדיה החברתית שלה, מה שהוביל לעלייה בעוקבים.

בחלק זה נדבר על טרנד הפופ עשה זאת בעצמך וכיצד הוא משפיע על שוק עיצוב הבית.

מה תצטרך כדי להתחיל בכל פרויקט עשה זאת בעצמך

DIY Pop היא אפליקציה חדשה המאפשרת לך ליצור מדריכי פרויקט משלך ולשתף אותם עם קהילת ה-DIY. זה לא מיועד רק ליצירה, אלא לכל פרויקט. האפליקציה זמינה הן במכשירי iOS והן במכשירי אנדרואיד.

אפליקציית DIY Pop תיתן לך הוראות שלב אחר שלב כיצד להשלים פרויקט, מתחילתו ועד סופו. אתה יכול גם להוסיף מגע אישי משלך על ידי הוספת תמונות וסרטונים, או אפילו שאילת שאלות של הקהילה.
למידע נוסף בתחום של פופ DIY ניתן לבקר ב- rockil.co.il

עם אפליקציה זו, אתה יכול למצוא בקלות השראה לפרויקט הבא שלך על ידי גלישה בפרויקטי עשה זאת בעצמך המשותפים לאנשים אחרים בקהילה.

פרויקטי עשה זאת בעצמך לעיצוב הבית כדי להפוך את הבית שלך ליפה יותר

DIY pop הוא טרנד חדש בעיצוב הבית שמרכז את הרעיון של יצירת דברים יפים מחפצים יומיומיים. יש הרבה פרויקטי פופ עשה זאת בעצמך שאתה יכול לנסות בבית כדי להפוך את הבית שלך ליפה יותר.

פופ עשה זאת בעצמך עוסק ביצירת משהו חדש ממשהו ישן. מדובר במתן תחושה של אישיות ואופי לחלל שלך על ידי שימוש במה שיש לך בבית כדי ליצור משהו חדש.

זו דרך לקחת את מה שאחרת יהיה חפץ רגיל, ולתת לו חיים חדשים על ידי הוספת צבע, מרקם או מימד עם כמה חומרים פשוטים.

כמה פרויקטים של פופ עשה זאת בעצמך כוללים: צביעת רהיטים, הפיכת חולצות טי ישנות לכריות, והפיכת פחיות קפה ישנות לאדניות לסוקולנטים.

פריצות לאופנה עשה זאת בעצמך כדי לרענן את המלתחה שלך

עשה זאת בעצמך פופ הוא דרך חדשה ויצירתית ליצור בגדים משלך. בעזרת הדרכות, זה לא קשה מדי למצוא איך לעשות בגדים משלך.

זוהי דרך מצוינת לחסוך כסף ועדיין להחזיק ביגוד איכותי. זו יכולה להיות גם דרך מצוינת לבטא את עצמך באמצעות אופנה מבלי לבזבז הרבה כסף.

פופ עשה זאת בעצמך הוא טרנד חדש בתעשיית האופנה. זה קיים כבר זמן מה, אבל עכשיו הוא הופך למיינסטרים יותר בעזרת המדיה החברתית. פופ עשה זאת בעצמך עוסק ביצירת בגדים ואביזרים משלך ולא להוציא עליהם יותר מדי כסף – מה שהופך אותו למושלם עבור בני דור המילניום שתמיד מנסים לחסוך כמה שיותר כסף.

הטרנד התחיל בכך שאנשים מייצרים בגדים מחולצות הטריקו הישנות שלהם, אבל עכשיו הוא התפתח למעצבי אופנה מן המניין שמוכרים את עבודתם לאנשים שרוצים לקנות אותה. אבל לא כולם יכולים להרשות לעצמם את פריטי הלבוש והאביזרים היקרים האלה, אז הם התחילו לחלוק את העיצובים שלהם עם אחרים כדי שיוכלו להכין את הגרסאות שלהם בבית.

יצירה בעצמך לילדים שמלמדת אותם מיומנויות ובונה אופי

DIY Pop היא פלטפורמה שעוזרת להורים ליצור משלהם לילדים שמלמדת אותם מיומנויות ובונה אופי.

לא קשה לראות את היתרונות של DIY Pop. הדבר הטוב ביותר בפלטפורמה הזו הוא שהכל עוסק בהתאמה אישית ויצירתיות. אתה יכול ליצור לילדים שמלמד אותם מיומנויות ובונה אופי עם הקלט של ילדך, מה שהופך אותו למושך ומהנה יותר.

תהליך ה-DIY Pop מתחיל בבחירת נושא, לאחר מכן הוספת השם והתמונה של ילדכם, בחירת מיומנויות שהם רוצים ללמוד, הוספת כמה עובדות מהנות על עצמם, בחירת הצבע האהוב עליהם, העלאת תמונות של עצמם כשהם עושים את המיומנות שהם רוצים ללמוד. (או שאתה יכול להשתמש בתמונות), לבחור איזה "פופ" הם רוצים להיות (גיבור על או חיה), ו

21 הדרכים היצירתיות המועדפות של Pop DIY לארגון צעצועי ילדים

זהו פוסט בבלוג על הדרכים הטובות ביותר לארגן צעצועים לילדים. זה כולל דברים כמו שימוש בארגונית נעליים, שימוש בשואב אבק ישן לאחסון צעצועים ושימוש בסלסילות לאחסון.

המאמר כולל גם סרטון עם כמה מהדרכים לאחסון צעצועים.

Pop DIY הוא בלוג המספק פריצות וטריקים שונים לפתרון בעיות יומיומיות. בבלוג הזה יש קטע המוקדש לדרכים יצירתיות לארגון צעצועי ילדים. יש לו 21 דרכים יצירתיות עם תמונות וסרטונים שמראים איך זה נעשה.

אחד הפוסטים הפופולריים ביותר במדור זה הוא הפוסט על השימוש בארגונית נעליים כאחסון צעצועים. לפוסט הזה יש יותר מ-5,000 שיתופים בפייסבוק ויותר מ-1,000 תגובות באינסטגרם.