מהו יום שלג?

יום שלג הוא סוג של סגירה שבית ספר או מוסד אחר עשויים להכריז בשלג. יום שלג מיועד בדרך כלל לימים שבהם הצטברות שלג מונעת מאנשים להגיע לעבודה בבטחה.

בארצות הברית נהוג באזורים מסוימים שבתי ספר ומוסדות אחרים נסגרים כאשר הושגה רמת צבירה מסוימת, גם אם אין תנאי מזג אוויר קשים.

יום שלג הוא מונח המשמש לתיאור יום חופש מבית הספר או מהעבודה בגלל שלג. ימי שלג ניתנים בדרך כלל לבתי ספר ועסקים כאשר יש הרבה שלג על הקרקע.

ימי שלג לא תמיד מוענקים על כל סנטימטר שלג שיורד, אלא דווקא כאשר ההצטברות מגיעה לסף מסוים. סף זה משתנה בהתאם למיקום ולסוג המוסד.

ימי שלג מוענקים בדרך כלל כאשר בבתי ספר יש יותר משני אינצ'ים של שלג על הקרקע ובעסקים יש יותר מחמישה סנטימטרים.

ההחלטה לסגור בתי ספר או משרדים עקב מזג אוויר חורפי מתקבלת לרוב על ידי גורמים מקומיים שעוקבים אחר תחזיות, תנאי הדרך וגורמים אחרים שעלולים להשפיע על בטיחות הנסיעה.

סטטיסטיקות על סגירות

מספר הסגירות הממוצע בחודשי החורף עומד על כ-37%.

מספר הסגירות הממוצע בחודשי הקיץ עומד על כ-10%.

הסטטיסטיקה מראה כי ישנה עלייה משמעותית במספר הסגירות בחודשי החורף. שיעור הסגירה לדצמבר גבוה פי 4 משיעור הסגירה ליולי. הסיבה לכך היא שאנשים אינם נוטים לצאת ולבזבז כסף במהלך חודשי החורף.
לעוד פרטים נוספים אודות n-aluminum.co.il יש לגלוש לאתר n-aluminum.co.il

מתי לצפות לסגירת בית ספר ביום עם שלג כבד או קרח?

מספר סגירת בתי הספר בארצות הברית גדל בהתמדה. בעבר, רק כמה בתי ספר היו נסגרים ביום עם שלג כבד או קרח.

עם זאת, כיום מקובל שבתי ספר רבים נסגרים עקב מזג אוויר סגרירי.

עונת החורף של השנה כבר הייתה אכזרית במיוחד עם יותר מ-200 סגירות בתי ספר רק בשבועיים האחרונים.

בתי ספר סגורים כאשר הם אינם מסוגלים לספק סביבה מתאימה ללמידה. הם סגורים בגלל סיבות כמו חירום, מזג אוויר סוער ועוד.

מאמר זה ידון בסיבות לסגירת בתי ספר ובגורמים שעלולים לגרום לסגירת בית ספר עקב מזג אוויר סוער. זה גם ידון מה אנשים צריכים לעשות אם בית הספר שלהם נסגר.
למידע מורחב בנושא של פרגולות אלומיניום סגורות וסגירות חורף עליך לגשת לאתר n-aluminum.co.il

בתי ספר עשויים להיסגר עקב מצבי חירום כמו אסונות טבע או מצבי חירום אחרים כמו הפסקות חשמל או שריפות. בתי ספר עלולים להיסגר גם עקב מזג אוויר סוער כמו שלג כבד או קרח על הכבישים שעלולים להקשות על תלמידים ואנשי צוות להיכנס ולצאת בבטחה מהבניין. בתי ספר עשויים להיסגר גם אם יש ייעוץ חום שהוצא על ידי שירות מזג האוויר הלאומי מכיוון שיכול להיות חם מדי בבניין עבור תלמידים ואנשי צוות.

מה אתה יכול לעשות בזמן סגירה

החורף הוא תקופה בשנה שבה אנשים רבים לוקחים קצת חופש מהעבודה. הסגירה היא הזדמנות להטעין את המצברים ולהתכונן לסמסטר או הרבעון הבא.

סטודנטים ועובדים רבים מתמודדים עם הסוגיה מה לעשות במהלך סגירת החורף. ריכזנו עבורכם רשימה של דרכים בהן תוכלו לבלות את זמנכם בהפסקה זו:

– דאג לכל סידור אישי שדחית

– לקרוא ספרים או לצפות בסרטים

– לבלות קצת זמן עם משפחה וחברים

– צאו החוצה ותהנו ממזג האוויר

סגירות חורף הן זמן שבו אתה יכול לעשות דברים שאולי דחית כל השנה. זה זמן שבו אתה יכול להאט את הקצב ולקחת את הזמן לעשות כמה מהדברים האלה שהתכוונת לעשות.