בשנת 2018 הציגה גוגל טרנסלייט את תכונת הקשה לתרגום החדשה שלה, שמאפשרת יותר לעזוב אפליקציות ולעבור ביניהן. הגרסה החדשה של האפליקציה יכולה לשמש מתרגמת בין שני אנשים המדברים בשפות שונות. הוא מקבל קלט קול ב -15 שפות ומאפשר תרגום של טקסט, תמונות, מוסיקה, קטעי וידאו ותוכן אחר משפה לשפה אחרת.

תרגום כמו כל השפות האנושיות

אנגלית היא דו-משמעית ותלויה בהקשר, ולדקדקית Google Translate, למשל, נאבק להבחין בין ההיבטים הלא מושלמים והמושלמים של שפות רומנטיות – הרגלים ופעולות מתמשכות של העבר הופכות לרוב להיסטורי אינדיבידואלי אירועים. למרות שהוא משתמש בהתאמה סטטיסטית לתרגום, הטקסט המתורגם עשוי להכיל גם שגיאות, כמו לפעמים החלפת מונחים נפוצים ולעתים הפיכת משמעויות משפט. אם אתה מלמד רשת עצבית לעבור תחילה לאנגלית, ואז ליפנית ואנגלית לקוריאנית, היא יכולה לתרגם אותם תוך שניות.

אמנם תרגום מדויק אינו אפשרי במקרים בהם רוב או רוב הופעות הגוף אינן, Google Translate יכול לבצע ניחושים סטטיסטיים המגדילים את הסבירות ליצירת המשמעות הנפוצה ביותר של מילה, כגון מספר התרחשויות של המילה "that" במשפט.

כדי לספק תרגום מדויק יותר. תכונה זו חוסכת זמן בעבודה עם מתרגם מקצועי, מכיוון שהוא צריך רק לנקות תרגומים קיימים במקום להתחיל מאפס. המתרגם יכול לבצע התאמות במידת הצורך, כך שלא תיצור עמודים רבים של תרגומים לא מדויקים.

איכות התרגום הסופי מובטחת 

מבטיח שהוא נכון, מושך ועקבי למדינת היעד. אם אתה מסתמך על תרגום, עליך להתייעץ עם מתרגם לפני שתשתמש באתר לעסקים רשמיים. בעזרת תרגום זה תוכלו לתרגם סקר לשפת דפדפן האינטרנט, כך שרוב המשתתפים יכולים להכנס לתרגום הנכון ללא מאמץ נוסף.

ניתן לחפש תרגומים שלמים כדי להקל על יצירת תרגום מלא של נושא, טקסט או תוכן. הזן את הגרסה המתורגמת ולחץ על הטקסט שתרצה לתרגם (טקסט לא מתורגם הוא אדום).

כאשר אתה משתמש לראשונה בכלי התרגום

המחצית הימנית של המסך תישאר ריקה, מכיוון שהתרגומים טרם נוספו. לאחר שבחרת את השפה הרצויה, הקש על התיבה למטה כדי לפתוח את המקלדת הווירטואלית והזן את המילה או הביטוי שתרצה לתרגם. אם אינך מספק תרגום, השפה שלך ב- Qualtrics מבוססת על המסר הסטנדרטי. לאחר שבחרתם את השפות שתרצו לתרגם, תוכלו ללחוץ על כל טקסט שתרצו לערוך. הזן את המילים או הביטויים שהזנת # (טקסט לא מתורגם באדום) ואת הטקסט שאתה עורך.

מתרגם עצמאי (ששפת האם שלו אנגלית ויודע את השאלון) יתרגם את הכלי חזרה לאנגלית עם הכלי שלך. אם התרגום אינו מתחיל אוטומטית, הקש על סמל הסריקה בתחתית כדי להפעיל את התרגום המיידי. כאשר פונקציית הקשה לתרגום מופעלת, אתה יכול לתרגם את הטקסט שלך על ידי Google. אם האפליקציה מאפשרת, בחר את הטקסט ישירות מהמסך המתורגם והעתק אותו. כשתרצה לתרגם טקסט כתוב, הקש על סמל המצלמה שבצד שמאל של המקלדת.

ED אינה יכולה להבטיח את דיוק התרגום ולכן אינה אחראית למידע לא מדויק הנובע מיישומי או מכלי תרגום. EDD אינה מתחייבת לתקפות התרגום המסופק על ידי Google Translate ™ או כל אחד ממרכיביו.

האזורים הספציפיים באתר EDD שאינם מספקים שירותי תרגום של Google Translate ™ ספציפיים לאזור הספציפי באתר EDD.

תרגום המשפטי אפשרי?

המתרגמים של מכירות ומרטין מאם יציעו סדנאות בניבים שונים. על ידי ערבוב נתוני אימון ממקורות שונים, המודל יכול ללמוד להכליל לסוגי טקסט שונים, קודם לתרגם נתונים בלתי פורמליים ואז ללמוד לתרגם נתונים פורמליים.

ניתן להדגיש את ההבדלים בין שתי השפות ואת ההבדל בין גרסאות שונות של אותן מילים. עבור כל שפה, Google Translate יכול לסנתז שפה וטקסט, ובשפות מסוימות הוא יכול לסנתז את שתיהן. עלות התרגום תלויה במספר גורמים, כאשר המספר הגדול ביותר של עותקי החומר שתורגם כבר זמין להורדה. תרגומים דורשים עיצוב מיוחד: עליהם להיות מוסמכים, לקרוא הגהה (טקסט מתורגם) ולהיות מאושרים. עיין במדריך שלנו להעלאת והורדת תרגום למידע נוסף על סוגי התרגומים השונים הקיימים באתרנו.

זה לא תמיד עובד טוב מאוד, אבל הקש על האפשרות מיקרופון אוטומטי כדי לאפשר ל- Google Translate להקשיב לך ולבחור את השפה שבה אתה רוצה להשתמש.