Loves Bravery מציעה החלפה של פריטים שהוחזרו והנחת מכירה על כל הפריטים, כולל פריטים שנרכשו עם קודי הנחה ואביזרים, אלא אם צוין אחרת, עבור פריטים חד פעמיים. החל מה -1 בספטמבר 2019, תקופת החלפת המחירים הקמעונאיים שלנו לכל הפריטים הוארכה ל -14 ימים. לא נעבוד החזרים כספיים על החזרות או אשראי חנות על רכישות בחנות מכל סיבה שהיא פרט להחלפה.

ניתן להחזיר פריטים כשירים לאשראי בחנות תוך 14 יום ממועד המסירה

החזרות חייבות להתבצע תוך 30 יום כדי להחזיר את עלות הפריט במלואה. אנא שימו לב כי פריטי מכירה והנחה (כולל פריטים שנרכשו עם קודי הנחה) אינם כשירים להחזרה או החלפה.

אם לא ניתן להחזיר פריטים בשל האריזה שלהם או אם הם נראים שחוקים

תונפק שטר אשראי (לא כולל עלויות משלוח). החזרות שבוצעו באמצעות שובר מקוון או מתנה יוחזרו עם השובר / שובר המתנה. ניתן לבצע את ההחזר ללא תלות באמצעי התשלום בו יש לבצע את ההזמנה תוך 7 ימים מיום קבלת הסחורה שהוחזרה.
למידע מורחב בנושא של מחזיר אהבות ניתן לבדוק ב- xn—-0hcdjcbjh8mua.co.il

אנו מקווים שנהנית ממה שהזמנת ואנו מבינים כי ברצונך להחזיר את הפריט בשלב זה

אנו נודיע לך תוך 3 ימי עבודה כאשר נקבל בקשות החזרה. לאחר שהתקבלה החזרה שלך בתוך 72 שעות מרגע קבלת הצוות שלנו, ההחזר שלך יעובד וכרטיס האשראי המקורי שלך או אמצעי התשלום של PayPal יזוכו תוך 7 ימים.

לאחר שאישרנו שהפריט הפגום פגום

הפריט החדש יוחזר אליך ללא תשלום ואנו נעבד בקשת החזר מלאה. הפריטים שהוחזרו חייבים להיות במצבם המקורי, הלא שטוף ולא נלבש. עד לבדיקה, תקבל החזר כספי או זיכוי עבור ערך הפריט שנרכש בצבעי We Loves, כולל מסים.

אם אתה רוצה להחליף או להחזיר פריט להחזר

אנא בצע הזמנה חדשה עבור הפריט שאתה רוצה. פריטים המסומנים למכירה הם מוצרים סופיים ואסור להחזירם או להחליפם במשהו שנחשב פגום. בהזמנות בינלאומיות, ודא שהפריט שלך מסומן כמוחזר לצורכי מכס (איננו משלמים דמי מכס עבור מוצרים או חבילות שהוחזרו אם אינך מסמן כמוחזר).

אנחנו אוהבים צבעים עומד באיכות המוצרים שלנו ואם מסיבה כלשהי אתה לא מרוצה מהם ומחזיר אותם

נחזיר או נחליף אותם תוך 30 יום ממועד האספקה. עלויות ההחזרה והמשלוח לא יוחזרו אלא אם הפריט החלופי הראשון יוחזר ללא תשלום. אם יש בעיה, אנא בקש החזר מלא או החלף את G-Loves שלך בגודל, צבע או מוצר אחר שאינו שטוף או לא שטוף.

הזמנתך תעובד על ידי שירות ההרשמה למחלקה השנייה של Royal Mail בתוך 7-10 ימים ממועד ביצוע ההזמנה

חבילות החזרה מקומיות הנשלחות ל- Loves Bravery יישלחו בתוך 5 ימי עבודה מיום קבלתן. ההזמנה שלך תעובד תוך 5-7 ימי עבודה מרגע ההזמנה ופריטים מותאמים אישית יישלחו תוך 10 ימי עבודה מרגע ההזמנה.

אם אינך מרוצה ב -100% מהרכישה המקוונת שלך

החזר אלינו את פריטיך וקבל זיכוי בחנות עם תקופת תוקף של שלושה חודשים. ניתן להחזיר פריטים על ידי שליחת תמונה של מה שאתה מקבל בדואר אלקטרוני: אם תחזיר את הפריט תוך שבוע מיום קבלת הדואר האלקטרוני, זיכוי החנות שלך יהיה המחיר לפריט (לא כולל מסים ודמי מילוי) של 2%) כאשר הפריט מוחזר. יש להסכים להחזרות ולשלוח את הפריט תוך 3 ימים מיום ההסכם.

אם לפריט יש תג החזרה, אנו מציעים לתקן את הפריט. אם ההחזרה תתקבל, יוחזר החזר כספי על החלפת היתרה בחנות. צור קשר עם צוות שירות הלקוחות של Emmylou Loves לקבלת החזר מאושר על מוצרים פגומים או פגומים.

Emmylou Loves אינה אחראית לפריטים שאבדו או ניזוקו בעת שליחתם או החזרתם אלינו

במידה ומתרחש מצב כזה, הלקוח יפוצה באמצעות אשראי מאושר Emmylou Love או אוסטרליה פוסט על הפריט האבוד / פגום. אנו ממליצים ללקוחות לשמור עותק של מספר המעקב שלהם ולהחזיר לנו את הפריט באופן מיידי.

Cocoa Boo Loves מקבלת החזרות והחלפות של פריטים ללא השגחה תוך 28 ימים ממועד המסירה לכתובת המשלוח שציינת במשרד המשלוח או בנקודת האיסוף

להחזרת מוצר עליך לשלוח אותו לדואר אל: She Loves, רחוב סן פדרו 1100 S, יחידה G06, לוס אנג'לס, 90015, ארה"ב. Emmylou Loves אינה מתחייבת או מצהירה כי מידע זה מדויק או ששירותים או מוצרים יהיו זמינים בכל זמן ובכל מקום.

לאור Loves Travel Stop'Country Stores

Inc וחברות הבת שלה ("Loves"), אתה מסכים להשתמש ב- Loves Online Real Estate (יחד, "Loves" ו- "Online Real Estate" כהגדרתם להלן) והשירותים הניתנים או מוצעים עם Loves Online Real Estate (כהגדרתם להלן) ומסכימים להיות כפופים לתנאי הסכם משתמשים זה, הכלול במדיניות הפרטיות ו/או בהסכם Loves. במקרים מסוימים, תנאים אלה נפרדים מהתנאים ועשויים לחול על השימוש שלך בנכסים המקוונים של LOVES ובתנאים נוספים. נכסי LIVES Online יכולים להכיל מידע אודות Loves ומחירי הדלק היומיים שלה, מידע על המוצר, מחירים, מבצעים, הנחות יצרן, מתקני חנויות, מיקומי חנויות, הצעות שירות, זמינות ושירותים מיוחדים נוספים.