מדען חקלאי הוא מדען מוכשר המשתמש במגוון כישורים בכדי לשפר את איכות הגידולים החקלאיים ברחבי הארץ. המטרה העיקרית שלהם היא לעזור לחקלאים לשמר את משאבי הטבע שלהם – צמחים, אדמה, מים ובעלי חיים – לייצר יבולים עשירים ורווחיים. אגרונומים הם מדענים העובדים עם צמחים, קרקעות וסביבה כדי לעזור ללקוחות להשתמש בטכנולוגיה הטובה ביותר לגידול יבולים יעילים תוך שמירה על האדמה בה הם משתמשים.

במאמר זה נדון בתיאור התפקיד של האגרונום, דרישות השכר הממוצעות וסיכויי העבודה. אם אתה מעוניין בגידול צמחים, להיות אגרונום יכול להיות הבחירה המתגמלת ביותר עבורך.

אגרונומים רבים עובדים עבור ארה"ב

משרד החקלאות,. משרד לשכת הפנים לענייני הודו וסוכנויות ממשלתיות ומקומיות. מדעני חקלאות לצמחים ואדמה חוקרים ומנסים לשפר את תהליך גידול הגידולים החקלאיים. הם עוזרים לחקלאים להשתמש באדמתם בצורה יעילה יותר ומציעים דרכים להגדיל את התשואות.

מדען חקלאי מתמחה בתחומים שונים כגון ניהול יבולים, שימור קרקע ומים, פיתוח בר קיימא ומחקר. אגרונומים באיווה ובמערב התיכון עובדים עם פולי סויה, תירס, חיטה ועוד כמה גידולים מיוחדים עבור החקלאים.

אגרונומים בארצות הברית ובעולם מסייעים לחקלאים לגדל גידולים ברי קיימא ורווחיים כמו תפוחים, קפה, יין וקני סוכר. כמה מועדוני מדינה מעסיקים אגרונומים שיעזרו בניהול מדשאות ועשבים ליצירת סביבת גולף אידיאלית.

למרות שכותרות האגרונומים שונות, הליבה של עבודתם היא האגרונומיה. יש מיומנויות מסוימות שרבים מהם חייבים להיות בכדי למלא את האחריות הרבה. רוב האגרונומים מתחילים את הקריירה שלהם בהתמחות בתחום בו הם מעוניינים.

תואר ראשון או שני במדעי החקלאות או בתחומים נלווים נדרש להיות אגרונום

שנתיים נוספות של ניסיון בעבודה נדרשות כדי לעלות על סולם הקריירה, כמו גם שנה לתפקידי כניסה בהכשרה חקלאית. מדעני החקלאות זקוקים לפחות לתואר ראשון, שיכול להימשך עד ארבע שנים.

מכללת יוניטי מציעה מגוון תארים סביבתיים המבוססים על מדע קיימות. , האוניברסיטה מציעה גם תואר סביבתי מקיף המבוסס על מסגרת של מדע קיימות.

אגרונומיה

היא מדע וטכנולוגיה המייצרת ומשתמשת בצמחים לחקלאות, מזון, דלק, סיבים, בילוי ושיקום קרקעות. מדעני החקלאות פועלים בתחומים רבים, כולל ביוטכנולוגיה של צמחים, גנטיקה, שיטות חקלאות בר-קיימא, ביוכימיה של צמחים, ניהול והגנת צמחים וחקלאות בינלאומית. סטודנטים UW- מדיסון למדעי החקלאות משתפים פעולה עם פרופסורים למדעי החקלאות שהם מנהיגים לאומיים ובינלאומיים בתחומי המחקר שלהם.

אגרונומיה כוללת כעת עבודה בתחומי גנטיקה של צמחים

פיזיולוגיה של צמחים, מטאורולוגיה ומדעי קרקע. אגרונומיה מוגדרת כמדע גידול ושימוש בצמחים למטרות שונות, כולל תזונה, דלק וחומר. זהו יישום של שילוב של ביולוגיה, כימיה, כלכלה, אקולוגיה, מדעי גיאוגרפיה וגנטיקה.

אגרונומיית שדה כוללת גידול סלקטיבי של צמחים על מנת לייצר את היבול הטוב ביותר בתנאים שונים

גידול צמחים מגדיל את יבול היבול ומשפר את הערך התזונתי של גידולים רבים כמו תירס, פולי סויה וחיטה. אגרונומים בוחנים את הדרכים הרבות בהן ניתן לגדל, לשנות ולהשתמש בצמחים לטובתנו.

הם חוקרים יבולים כדי לקבוע כיצד להילחם במחלות, לקדם צמיחה ולשפר את האיכות. אקולוגיה של ייצור תיאורטי מנסה לחקור את צמיחת הגידולים. אגרונומים פותרים את הבעיות הללו וממליצים לחוות למקסם את התשואות תוך חסכוניות.

אגרונום יחקור את השדה, יחפש חיפושיות ועשבים שונים בשדה, יתבונן בקציר ובדק את צמיחתם. אם יש בעיה עם היבול, האגרונום יבלה מספר שעות בבדיקתו ובחיפוש אחר סימנים וסימנים של מחלות, חרקים, עשבים שוטים ובעיות קרקע וכו '.
למידע נוסף על מהו אגרונום כדאי לגשת לאתר https://www.oritrees.co.il/

לאחר שיבצעו את המחקר

האגרונום לתת מצגת או מצגת על ממצאיו ולהציג את רעיונותיהם בפני חקלאים שיכולים להשתמש במידע לקציר שלהם. הם ישוו בין ממצאי מחקר מכתבי עת מדעיים וספרי עיון וישוחחו עם עמיתים בכדי לזהות את הסיבות ולמצוא פתרונות לחקלאים.

אגרונום מבלה את יום העבודה שלו בניסויים על צמחים

כדי לשפר את עמידותם, אורך החיים והתפוקה שלהם. אגרונומים עובדים במגוון סביבות שונות, תלוי באופי העבודה המדויק שלהם. אתה יכול לנסוע לבקר בחוות ולהיפגש עם חקלאים במדינות שונות במדינה.

אגרונום יכול להתמחה במפעל מסוים או בהיבט של ייצור הצמח. חלקם עובדים עבור מכללות חקלאיות, חברות שירותים חקלאיות או חברות שמתחזקות או מלוות קרקעות חקלאיות.

אגרונומיה היא מדע ופרקטיקה המתבוננים בחקלאות מנקודת מבט משולבת והוליסטית. האוכל שאתה אוכל, הקפה שאתה שותה, אתנול ברכב, הדשא במגרש הגולף, סיבים טבעיים בבגדים שאתה לובש הם כל תוצרי אגרונומיה ועבודה של אגרונום.

כדי להיות אגרונום מצליח, יש להתמקד בפיתוח וקידום שיטות חקלאיות טובות יותר. חשוב להבין את תכונות האדמה וכיצד היא מתקשרת עם יבולים, אילו חומרים מזינים ורכיבים תזונתיים זקוקים, כיצד לשלב חומרים מזינים באופן הצמחים הגדלים ומתפתחים, כיצד משפיעים אקלים וגורמים סביבתיים אחרים על שלבי הגידול וכיצד מיטב עשבים קרביים, חרקים, פטריות ומזיקים צמחיים אחרים. כאילו כל זה לא מספיק, ישנם שיקולים עצומים במדע החקלאי לגידול צמחים השומרים על משאבי הטבע ושומרים על הסביבה.

אגרונומים מהשורה הראשונה הם בעלי הנעה עצמית, מכוונים לפרטים, אנליטיים ובעלי כישורים מצוינים בהקשבה, תקשורת ופתרון בעיות. כסטודנט למדעי החקלאות תלמד למצוא תשובות לאתגרים החשובים ביותר העומדים בפני חקלאות.

כאן תמצאו אגרונומים העוסקים במחקר

עבודות שטח, שימור קרקע ומים, מתאמים ייצור וניהול יבול ופועלים לפיתוח בר קיימא. מדענים חקלאיים חוקרים צמחים כשהם גדלים, משנים ומשמשים לטובת החברה. הם משתמשים במדע כדי לערוך ניסויים ולפתח טכניקות חדשות לייצור חקלאי.