בשנות ה-90, MTV העלתה לראשונה את The Real World ב-MTV והרשת יצרה את התוכנית לריאליטי טלוויזיה, והביאה לנו כוכבי ריאליטי ותוכניות אייקוניות כמו Jersey Shore, The Hills ו-Making a Band. אריק ניס היה אחד מכוכבי העונה הראשונה של העולם האמיתי, שנחשבת לדוגמה הראשונה של ריאליטי.

ביקורות אחרות על תוכניות ריאליטי הן שהן נועדו להשפיל ולנצל מתמודדים

להפוך אנשים חסרי כישרון שאינם ראויים לתהילה או לשמצה לכוכבים ולזהר וולגריות. נותרה אי הסכמה לגבי תוכניות חיפוש כשרונות כמו סדרת איידול, סדרת Got Talent וסדרות Dancing with the Stars, כמו גם הגרסאות הישנות יותר של ריאליטי של תוכניות אלה כמו Star Search.

מאז 2012

תוכניות ריאליטי ארוכות רבות בארצות הברית ראו ירידה ברייטינג כמו אמריקן איידול, רוקדים עם כוכבים והרווק. הקסם של טלוויזיה בריאליטי הוא שסלבריטאים מבוססים רבים הופיעו בתוכניות כאלה כמו ג'ין סימונס, בריטני ספירס ואנתוני בורדיין. דינה מ"רוקדים עם כוכבים" קיבלה תוכנית ריאליטי משלה בשם אודרינה, שהופסקה לאחר עונה אחת, והופיעה בסרט B-list.

טלוויזיית הריאליטי הפכה לז'אנר בפני עצמו עם תוכניות כמו The Real World בתחילת שנות ה-90

אך זכתה לשמצה בתחילת שנות ה-2000 עם הצלחתן של תוכניות כמו Survivor, Idol והאח הגדול, שהפכו לזכייניות עולמיות. ODay טבעה קריירה מצליחה בתחום דוגמנות זוהר וטלוויזיה בריאליטי, והופיעה בתוכניות כמו האח הגדול סלבריטי וסינגלים. ניקול "סנוקי" פוליצי הופיעה ב"רוקדים עם כוכבים" ופרסמה שלושה רומנים, שניהם חלק בלתי נפרד מתוכניות ריאליטי מפורסמות בטלוויזיה.

נוקסוויל שותפה להמציא וכיכבה בג'קאס

שרצה ב-MTV במשך שלוש עונות והפכה לתופעה תרבותית, כשהיא הפיקה שישה סרטים ותוכניות ספין-אוף שונות. מאז, הוא חתך קריירה ככוכב ריאליטי מקצועי, והופיע במספר עונות של האתגר ב-MTV. היידי מונטג נודעה כחברה הכי טובה של לורן קונרד בתוכנית הריאליטי של MTV The Hills, שם הופיעה מ-2006 עד 2010.

לה ולבעלה ספנסר פראט היו תוכנית ריאליטי VH1 בקו הלבוש שלהם

My Fair Brady, אשר התחילה בשנת 2005. לאחר התצוגה, קריסטין הפכה למעצבת האופנה של קוואלארי וקיבלה תוכנית ריאליטי משלה Cavallari, שבאה בעקבות השקת המותג שלה Uncommon James לפני שהסתיימה בשנת 2020.

הם מנסים להפוך את התהילה שלהם לאחר התצוגה יותר מסתם להופיע ב-Dancing with the Stars כמתמודדים וחתימה על עסקאות תמיכה בדברים כמו Devotion Vodka ו- Vitaminline GNC

מאז התוכנית הוא שימש כשופט ב-RuPaul's Drag Race ויש לו תוכנית ריאליטי חד פעמית בשם The Road with Austin Santino, יחד עם בוגרי Project Runway, אוסטין סקרלט. אשלי פרקר אנג'ל הייתה שוברת לבבות עוקצנית ב-O-Town (כפי שכונתה אותה התוכנית) שעזבה ב-2003, אבל מאז ניסתה את כוחה בקריירת סולו שתועדה בתוכניות ריאליטי חיות.

ליופי אין הרבה במשותף עם כוכב הריאליטי לשעבר דריק דילארד

אבל ל-Counting On fame ולרכז ה-NFL אהרון רודג'רס יש כמה קווי דמיון רציניים. ארה"ב אספה כמה כוכבי ריאליטי התערבבו עם כוכבי ריאליטי אחרים וסיימו מערכות יחסים. גלול למטה כדי לראות מה כוכבי הריאליטי האהובים עליך עושים היום.

דאוד

הוא לא החבר היחיד בצוות בית הקיץ שמבלה עם כוכבי בראבו. רק לפני שנה, Scheana Shay של Vanderpump Rules נצפתה מפנקת את הקסם הדרומי ב-The Rise, והחתונה של בריטני קרטרייט וג'קס טיילור צולמה לעונה 7 של בראבו. שנה לאחר מכן, MTV השתמשה באותו קונספט עבור הסדרה החדשה שלה The Real World.

בצד שמאל נמצא מייקל זגן

השחקן שגילם את מידג' ובעלה לשעבר ג'ואל מייזל בסדרת הסרטונים עטורת הפרסים של אמזון פריים Marvelous Mrs. ליפיפיות יש קווי דמיון כשזה מגיע לשיער, אפים, שפתיים ונטייה לעיניים מעושנות טובות. משמאל היא מייסדת Bird Bakery, אליזבת צ'יימברס, אשתו לשעבר של ארמי האמר, ומימין יש לנו את כוכבת Selling Sunset, Chrishell Stause.

רבים ממעריצי השיט והיאכטה המעוצבים היו הרגשה לראות שוב את דני סוארס. כל העיניים חייכו והשניים נראו כאילו הם מרקעים שונים.