השכרת אוטובוסים בירושלים

מבוא

עיריית ירושלים היא הגורם היחיד שיכול לשכור אוטובוסים בירושלים.

לעירייה צי של 500 אוטובוסים ומשכירה אותם למפעילים שונים, ביניהם חברות פרטיות, ארגונים לא ממשלתיים ומועצות עירוניות.

בשנת 2017 השכירה העירייה את האוטובוסים שלה לכ-60 מפעילים בממוצע של דולר לשעה.

מחירי ההשכרה נקבעים על ידי עיריית ירושלים ומשתנים בהתאם לגודל האוטובוס. לדוגמה, אוטובוס בגודל סטנדרטי יעלה 6 דולר לשעה בעוד אוטובוס מפרקי יעלה 8 דולר לשעה.

תיירים רבים המגיעים לירושלים בוחרים לשכור רכב או אוטובוס. הדבר הטוב בהשכרת אוטובוס הוא שהוא לא רק זול יותר מהשכרת רכב, אלא הוא גם מספק יותר מקום למטען ולאנשים.

הדבר הרע בהשכרת אוטובוסים בירושלים הוא שהם לא תמיד זמינים והמחירים לרוב גבוהים מהמחירים של ערים אחרות בישראל.

ישנן חברות רבות ושונות המציעות השכרת אוטובוסים בירושלים, ביניהן אגד טורס, דן טורס וסופרבוס.

האפשרות הטובה ביותר לתיירים היא לשכור מאגד טורס כי יש להם הכי הרבה אוטובוסים זמינים בכל זמן נתון וגם המחירים שלהם נמוכים משל חברות אחרות.

הקדמה: ירושלים היא עיר עתיקה השוכנת במזרח התיכון

העיר ירושלים היא אחת הערים העתיקות בעולם. היא ממוקמת במזרח התיכון ואוכלוסייתה מונה יותר מ-800,000 איש. ירושלים היא עיר קדושה לשלוש דתות: נצרות, אסלאם ויהדות.

לירושלים יש היסטוריה מעניינת שראשיתה בשנת 3000 לפני הספירה כשהתיישבו בה לראשונה על ידי כנענים. היא נכבשה על ידי אימפריות רבות ושונות לאורך ההיסטוריה הארוכה שלה, כולל בבבלים, פרסים, רומאים ועות'מאנים.

זוהי גם אטרקציה תיירותית מרכזית עם אתרים היסטוריים רבים כמו הר הבית (האתר הקדוש ביותר ליהדות), כנסיית הקבר (שנבנתה במקום בו נצלב ישו) וכיפת הסלע (הבנויה על גבי קבר ענק. סלע).

כיום, בירושלים שוכנות מספר אוניברסיטאות כמו האוניברסיטה העברית (נוסדה ב-1925) ואוניברסיטת אל-קודס (נוסדה ב-1973). יש בו גם בית ספר בינלאומי אחד בשם Lycée Français Charles de Gaul

העיר ירושלים היא עיר עתיקה השוכנת במזרח התיכון – השכרת אוטובוסים, השכרת אוטובוסים בירושלים, עיר ישראל. העיר ידועה בחשיבותה הרוחנית לשלוש דתות מרכזיות: יהדות, נצרות ואיסלאם.

ירושלים היא אחת הערים העתיקות בעולם והיא מאוכלסת מאז 4500 לפני הספירה לפחות. היא הייתה בירה של למעלה מ-20 אימפריות לאורך ההיסטוריה שלה והיא גם הייתה אחת הערים הראשונות שהקיפו אותה חומה. ירושלים גם נכבשה על ידי חיילים מוסלמים במהלך הכיבוש הערבי. הצלבנים כבשו את ירושלים מידי המוסלמים בשנת 1099 במהלך מסע הצלב הראשון והפכו אותה לבירתם עד 1187 כאשר הובסו על ידי כוחותיו של צלאח א-דין.

כיום, ירושלים היא ביתם של יותר מ-850,000 תושבים המתגוררים בשטח המשתרע על פני קילומטר רבוע בלבד (0.39 מייל רבוע).

5 סיבות נהדרות שכדאי לשכור אוטובוס עכשיו

לאנשים רבים יש תפיסה מוטעית שהשכרת אוטובוסים בירושלים היא תהליך יקר. עם זאת, ישנן סיבות רבות מדוע כדאי לשכור אוטובוס עכשיו.

השכרת אוטובוסים בירושלים אינה יקרה כמו שחושבים. ישנן סיבות רבות מדוע כדאי לשכור אוטובוס עכשיו והנה 5 מהן:

1) קל למצוא את האוטובוס המתאים לצרכים שלך

2) המחירים מאוד תחרותיים

3) ניתן לבחור בין סוגים שונים של אוטובוסים

4) אתה יכול לקבל הצעות מחיר באינטרנט ללא צורך להתקשר או לבקר חברה

5) קל יותר מתמיד להזמין את האוטובוס שלך

חלק מהיתרונות של השכרת אוטובוס הם שהם זולים יותר משכירת רכב, אתה יכול להשתמש בו בתור נהג אישי משלך והוא מושלם לקבוצות גדולות.

השכרת אוטובוסים בירושלים היא אלטרנטיבה מצוינת לנסיעה במוניות או אובר. תגלו שאוטובוסים זולים יותר ממכוניות, אתם יכולים להשתמש בהם כנהג אישי משלכם והם עובדים מצוין עבור נסיעות קבוצתיות גדולות.

תוכן עניינים

מאמרים קשורים

דילוג לתוכן