הסרת משקפיים בלייזר ב iClinic , הסרת משקפיים בלייזר בשיטת iQ, טיפול לייזר בטוח ומדויק עם החלמה מיידית. 

מסירים משקפיים בשיטת iQ – וחוזרים לשגרה תוך פחות משעה.

חשוב לדעת ש…

גיל עד 18 שנים (יש מרפאות שממליצות לחכות 21 שנה): העין צריכה להיות מעוצבת במלואה.

בזהירות רבה ובהערכה של כל הסיכונים, נקבע ניתוח השבירה לחולים עם מחלות:

מחלות אלו יכולות להשפיע באופן בלתי צפוי על תוצאות הסרת משקפיים בלייזר.

למי מתאים תיקון לייזר ב –  iClinic? 

ניתוח לתיקון ראיית לייזר הוא הזדמנות נהדרת לתקן ראייה. עם זאת, אם יש לך התוויות נגד או שהמנתח לא המליץ ​​על תיקון לייזר לאחר האבחון, תצטרך להשתמש במשקפיים או עדשות. – ראייה טובה ללא מכשירים היא כמובן מפתה, אך אני עדיין חוששת … גם אני בסדר בעדשות. ולא יקר. 

אני מחכה לסיפור שלך על התחושות אחרי הניתוח!

 מה עדיף ?

 אתה מחליט כמובן, יחד עם רופא עיניים מומחה.

על איזה פרוצדורה, מתי ואיפה.

PRK סוג של ניתוח השבירה בלייזר לתיקון קוצר ראייה ( קוצר ראייה), היפרופיה (רוחק ראייה) ואסטיגמציה . PRK היה הסוג הראשון של ניתוח תיקון ראייה והיה בשימוש זמן רב יותר מאשר LASIK , שהפך פופולרי יותר מאשר PRK. למרות שההחלמה מ- PRK אורכת מעט יותר זמן מאשר מ- LASIK, אצל חלק מהמטופלים ל- PRK יתרונות על פני LASIK. כמו בכל סוגי ניתוחי העיניים בלייזר, כולל LASIK, PRK משתמש בלייזר אקסימר בכדי לעצב מחדש את הקרנית כך שהאור הנכנס לעין ממוקד כראוי ברשתית, ומאפשר ראייה בהירה ללא הרכבת משקפיים או עדשות מגע. ההבדל העיקרי בין PRK ל- LASIK הוא השלב הראשון במבצע. בטכניקת LASIK נוצר דש דק על הקרנית באמצעות מיקרו-קרטום או לייזר פמטוסאון. 

 כאשר משתמשים בטכניקת PRK, מסירים את השכבה החיצונית הדקה של הקרנית (אפיתל) לפני עיצוב מחדש של רקמת הקרנית הבסיסית באמצעות לייזר אקסימר. האפיתל מתאושש (צומח מעל פני הקרנית) בכוחות עצמו תוך מספר ימים לאחר הניתוח.

צילום:freepik