אוזניות שונות מספקות איכות צליל שונה, כך שעליך להחליט מה אתה מחפש הכי הרבה. להלן הדברים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון בבחירת האוזניות התקליטניות הטובות ביותר לתקציב שלך. גלה אילו אוזניות הן מה שאתה רוצה וקנה אותן במדריך שלנו לרכישת אוזניות.

אם ברצונך להשתמש בהן להאזנה למוזיקה או לשחק במשחקי וידאו

שקול לרכוש שתי אוזניות סטריאו המציעות איכות צליל טובה במחיר סביר. אם אתם מתכננים להשתמש באוזניות הללו לפרק זמן ארוך יותר, מודל מאוזן לאוזן הוא הבחירה הטובה יותר. שתי האוזניות נוחות אך גם יקרות יותר מזוג אוזניות עם אוזניות בודדות.

אם אתה רוצה להוציא פחות ובכל זאת לקבל איכות צליל טובה יותר

אוזניות קוויות הן הבחירה הטובה ביותר. אוזניות יוקרתיות הן יקרות, אך אם התקציב שלך יכול להימתח, האוזניים שלך יתוגמלו. אם אתם אוהבים את הרעיון של אוזניות אלחוטיות אך לא רוצים להוציא את הכסף על אוזניות אלחוטיות אמיתיות או אם אתם משתמשים באוזניות לספורט, אז קחו אוזניות קוויות שאינן נכונות – אלחוטיות. לקבלת טיפים לקנייה, קרא את המדריך שלנו לבדיקת האוזניות האלחוטיות והקוויות הפופולריות ביותר הקיימות כיום. ישנן אפשרויות רבות וטובות במחיר של אוזניות, ואין מחסור באפשרויות טובות ומשתלמות עבור בעלי תקציבים של 100 דולר ומטה. עכשיו אתה יכול לקבל החלטה ברורה באילו אוזניות לקנות ובאילו מותגים לבחור. בעזרת מדריך זה לרכישת אוזניות, אנו מקווים שתקבל החלטה טובה ומושכלת יותר כאשר אתה קונה את האוזניות הראשונות או הבאות. אנו מקווים שהמדריך שלנו "כיצד לקנות אוזניות" היה שימושי עבורכם ושהוא יהיה שימושי עבורכם.
כדי לקרוא עוד בנושא של אוזניות איכותיות יש לבקר באתר audiovideo.co.il

יש טונות של אוזניות

ודוח זה כנראה יעזור לך למצוא את הנכונה. כשאתה מקליד את זה, קרא את הביקורות וודא שאתה לוקח את כל מה שאתה צריך לדעת כשאתה קונה אוזניות חדשות ונוצצות – אלה. מדריך האוזניות של בסט ביי מדבר גם על כמה תכונות אוזניות נוספות פופולריות שעשויות לעורר את העניין שלכם. מדריך המחירים לאוזניות של Boxfish הוא מקור מצוין לאלו מכם שרוצים ללמוד עוד על טווח המחירים של האוזניות, כולל רשימת המותגים הפופולאריים ביותר ומחיריהם, כמו גם את נקודות המחיר הטובות ביותר לכל סוג אוזניות. לאחר שהחלטת על טווח תמורה למחיר, עליך להחליט איזה סוג אוזניות אתה רוצה לקנות, אבל זה רק חלק ממה שעוזר לך להחליט אם אתה שוקל את כל מה שיש לקחת בחשבון, ולא רק את העלות.

אם תהיתם אי פעם איזה אוזניות או אוזניות מתאימות לצרכים שלכם ומה ההבדלים בין אוזניות לאוזניות, עליכם לקרוא את המדריך הזה.

עיצוב האוזניות

הוא עניין של טעם, ויש לקוחות שמעדיפים את האסתטיקה של האוזניות על פני האוזן, בעוד שאחרים מעריכים את הנוחות של האוזניות הקומפקטיות על האוזן. סוגים אלה של אוזניות משתלבים מעל האוזניים ולא נכנסים לאוזן ולא נושרים. יש לקוחות, כמו מוזיקאים ואוהבי מוזיקה, מעדיפים נוחות ואוזניות קומפקטיות באוזניים, בעוד שאחרים רוצים תקליטן בסגנון DJ – האוזניות שלך. לעתים קרובות אלה גדולים ומגושמים, אך הם נכנסים לאוזניים ולא מושכים תשומת לב. אם אתה רוצה לקחת זוג אוזניות מעולות בדרכים ולא אכפת לך שלא ייכנסו לכיס שלך, האוזניות הן בחירה טובה. האוזניות הללו יכולות להיות קלות, קומפקטיות וניידות, מה שהופך אותן לאוזניות המושלמות לטיול. אם אתה נוטה לארוז תמיד כבד, הרם אוזניות אלחוטיות באמת מעל האוזן שאתה יכול להרשות לעצמך. אם אתה נחוש לקנות זוג אוזניות אלחוטיות או אוזניות, תצטרך לטעון את האוזנייה מעת לעת.

נוחות חשובה ביותר בקניית אוזניות לשיעור, וזוג אוזניות לא נוח יכול להוות הסחת דעת גדולה במהלך תרגילי האזנה. אם אתה מוכן לענוד אוזניות לתקופות זמן ארוכות, הם יכולים לספק חוויה משעשעת באמת.

בואו נסתכל במהירות על 4 סוגים שונים של אוזניות בשוק

כדי לראות איזה מהם מתאים לכם ביותר. האוזניות רחוקות יותר מעור התוף שלך, לכן עליך להיזהר יותר בכדי להגן על השמיעה שלך מאשר האוזניות מאוזן לאוזן והאוזניות הקרובות יותר לאוזן. לאוזניות מעל האוזניים, חפש זוג קטיפה המכסה את מרבית האוזניים ומבודד את הערוצים לקבלת הצליל הטוב ביותר.

סיכמנו את הפירוט הבסיסי ביותר של כל אוזניות במדריך זה, יחד עם כמה טיפים וטריקים לאוזניות הטובות ביותר בשוק.

קיימות שלוש גרסאות עיקריות לסגנונות האוזניות

כולל אוזניות מאוזן לאוזן ואוזן לאוזן. אוזניות Circumaural (או "מעל האוזניים") יושבות בין האוזניים והן בדרך כלל גדולות וחזקות יותר מהאוזניות שלהן. זה למעשה זהה לאוזניות, אבל עם אוזניות קצת יותר גדולות וסרט גדול יותר מאשר עם אוזניות.

מאמר זה נכתב מטעם אודיו וידאו – Audio Video