תרגול, תרגול, תרגול. ישנם מספר מבחני תרגול חינמיים שיכולים לעזור לך להתכונן לשאלות שאתה עלול להיתקל בהן במהלך ראיון. למרבה המזל, ישנם אתרי אינטרנט רבים שיכולים לעזור לך ולספק לדוגמא מבחני כישורים ואישיות בחינם לתרגול. חלק מהמגייסים מנסים למצוא מבחני התאמה בחינם באינטרנט, אך אלה אינם מתוכננים באותו אופן כמו הערכות פסיכומטריות רשמיות, ואיכות התוצאות והניתוח עלולה להיות לא מהימנה.

אמנם הגישה למבחן מסוג זה עשויה להיות יקרה

אך ארגונים מסוימים מציעים דוגמאות חינם המאפשרות לך להתאמן אונליין עם מגוון כלים פסיכומטריים. מספר ראשוני של מבחני התאמה לתרגול מבחני פסיכומטרי מקוונים מכל הסוגים זמינים בחינם, כך שתוכל להתחיל להתאמן תוך זמן קצר.
עבור עוד מידע בתחום של הכנה למבחן פסיכוטכני לבד ומבחני הכנה לפסיכוטכני נא לגשת לאתר logipass.net

אם אתה רוצה לקחת את התרגול שלך לשלב הבא ויש לך גישה ליותר מ-150 מבחנים פסיכומטריים שונים

חבילות לעורכים ומעסיקים, והסברי החלטות מקיפים, אנו מציעים חבילת כל המבחנים נהדרת עם גישה ל-12 חודשים. אנו מספקים עצות, הדרכות וכל ההכנה הדרושה לך במבחני התרגול שלנו. אם תשקיעו כמה שעות, תמנעו מהטעויות הכל כך נפוצות שמועמדים עושים, וקחו בחשבון את הטיפים הטובים ביותר ממבחני התאמה לתרגול, תרגישו רגועים, בטוחים ומוכנים לחלוטין ביום הבחינה.

הכנה יעילה לפני המבחן יכולה גם לעזור להרגיע את החרדה שלך5

וחשוב מכך, להכין אותך להתמודד עם המציאות. היכרות עם התהליך והתכנים הפוטנציאליים של המבחן תעזור לך להימנע מלהיתפס כשזה מגיע למציאות. מבחני תרגול יכולים להיות נהדרים ויכולים לעזור לך להתכונן, אבל שום דבר לא מנצח מבחן אמיתי. סיבה נוספת להקדיש כמה שעות לתרגול היא להכיר את פורמט המבחן, מה שעלול לבלבל אם מעולם לא ראית אותו או נתקלת בו בעבר.

עדיף להשקיע זמן בהכנות על ידי פתרון שאלות המבחן

נסו לדבוק באורך, אך זכרו שהשאלות יכולות להיות קשות יותר ככל שמבחן ההתאמה מתקדם, אז השלימו את כולן כמה שיותר מהר, במיוחד את ההתחלה והקלות. ראשית, הסתכלו על המבחן כולו, ראו כמה שאלות יש בו וחשבו כמה זמן ניתן לכם לכל אחת מהן. עבודה על שאלות ותשובות לדוגמה תעזור לך להבין את ההיגיון של המבחן ואת שיטת החשיבה הדרושה כדי לקבוע במהירות את התשובות הנכונות.

בעוד שרוב המבחנים הפסיכומטריים אינם מיועדים לייצר תשובות נכונות או שגויות

ישנן מספר דרכים שבהן תוכל להכיר את הפורמט והסגנון של השאלות. מכיוון שלשאלות המשמשות במבחני אישיות אין תשובות נכונות, הן בדרך כלל דורשות פחות הכנה מאשר סוגים אחרים של מבחנים. מבחנים פסיכולוגיים נועדו להעריך מועמדים יותר לעומק מאשר מבחני ידע בלבד, ומהווים כלי מצוין לצייר תמונה מדויקת ביותר של תכונות אישיות, כישורים ודרכי עבודה של האדם. מבחנים פסיכולוגיים נמצאים בשימוש נרחב גם על ידי יועצי קריירה כדי לעזור לסטודנטים או למבוגרים לקבוע את הקריירה הטובה ביותר עבור תלמיד על ידי התחשבות במגוון גורמים כגון מיומנויות, תחומי עניין, מוטיבציה וערכים אישיים.

הערכות פסיכומטריות משמשות למדידת מגוון מיומנויות של מועמד

כדי להבין את התאמתו לתפקיד. כפי שגילינו זה עתה, מבחנים פסיכומטריים יכולים לעזור למעסיק פוטנציאלי להבין טוב יותר את הכישורים, היכולות והאישיות שלך מכיוון שהכישורים שלך קשורים לעבודה אליה הם נשכרים. על ידי למידה נוספת על מבחנים פסיכומטריים, תוכל להבין טוב יותר מה הם כוללים בדרך כלל, כמו גם אילו שאלות עשויות לעלות במהלך הערכה.

במקום להסתמך רק על ראיונות רגילים שבהם עצביו של מועמד עלולים לפעול נגדו

מבחן פסיכומטרי הוא ברומטר שימושי לאיתור אישיות, ושואל כיצד היית מתפקד במצבים מסוימים. אתה תיבחן על מיומנויות חשיבה מספריות, מילוליות ולא מילוליות, שכן המטרה העיקרית של הבדיקה הפסיכולוגית היא להעריך את יכולתו של המועמד לבצע את תפקידי התפקיד או התפקיד. הערכות פסיכומטריות מבוססות משחק מודדות את הידע המילולי, החשיבה המספרית וכישורי פתרון בעיות של המועמדים. לא כל המועמדים נבחנים לאותן תכונות, עם זאת, מבחנים כוללים בדרך כלל שאלוני אישיות, שיפוטים מצביים, חשיבה ביקורתית, חשיבה מספרית, מיומנויות שונות, חשיבה מילולית ועוד.

אתה יכול ללמוד מספיק על איך מבחני אישיות עובדים

כדי להיות כנים, לוודא שאתה לא מחמיץ את הסיכויים שלך כי היבט באישיות שלך נראה קיצוני מדי או לא במקום. תכונות כמו כנות, יושרה, מוטיבציה, מוחצנות ומנהיגות הן רק חלק מהתכונות האישיות שמבחני אישיות מנסים למדוד. גם תקופת הכנה קצרה, הכוללת היכרות עם סוגי שאלות המבחן, עדכון קצר של הנושאים הכלולים במבחן ועמידה במבחן מדומה ישפרו מאוד את הציון. בעוד תרגול יעזור לך להגביר את הקצב לפתור את כל השאלות, וודא שאתה רענן ומנוח היטב לפני המבחן כדי לשמור על הפוקוס שלך עד לשאלה האחרונה. ככלל, אנשים מצליחים יותר בכל מבחן כשהם מגיעים מוכנים, כלומר כאשר הם יודעים את מועד המבחן מראש, מכירים את מתכונת המבחן, לוקחים את הזמן ולומדים היטב את חומר המבחן ועושים מבחני תרגול.

למרות שזה לוקח השקעה ראשונית של זמן וזה כמו לחזור לבית הספר

נטילת כמה מבחני תרגול מקוונים מראש יכולים לעזור לך להשיג תוצאות טובות יותר לאורך היום. נסה כמה מבחני תרגול מקוונים – הקפד לנסות סוגים שונים של מבחנים – או בקש מחבר או בן משפחה לשאול אותך כמה שאלות כדי שלא תצטרך ללמוד בעצמך.