קיימים כל מיני כללים מנחים שאמורים לאפשר לכם לבצע בדיקת תיק ביטוח כמו שצריך. אם לא תיישמו את הכללים הללו בזמן אמת, יכול להיות כי הבדיקה לא תביא את התוצאות הרצויות. הכללים הללו תקפים כאשר מבצעים בדיקת תיק ביטוח דרך אתר הר הכסף או כל אתר אחר שמצאתם. בסופו של יום אתם צריכים להבין כי מדובר כאן על פעולה שאמורה לקדם אתכם אל עבר השגת המטרה. מהי המטרה שאמורה לעמוד לכם מול העיניים? לדעת בדיוק על מה אתם משלמים ובאילו מקרים אתם מכוסים.

אל תצאו מנקודת הנחה כי הכל טוב אצלכם

מאוד יכול להיות כי לאורך השנים יצא לכם לסגור לעצמכם ביטוחים מעולים שמכסים אתכם. אך לעולם אל תצאו מנקודת הנחה כי זה בדיוק המצב שלכם. אנו מציעים לכם תמיד להיות עם האצבע על הדופק, בטח כאשר מדובר על תחום כל כך רגיש. בסופו של יום המטרה שלכם היא שתדעו שאין לכם ממה לדאוג. בדיקת תיק ביטוח באופן תדיר תביא לכך שתוכלו להיות רגועים לחלוטין.

תקראו לעומק את התנאים של כל ביטוח

מצאתם ביטוחים כפולים בתיק הביטוח שלכם? לפני שאתם מעדיפים ביטוח אחד על פני ביטוח אחר, אנו מציעים לכם לעשות בדיקה מקיפה. רק אחרי שתעשו בדיקה מקיפה תוכלו להבין מהם היתרונות של כל ביטוח. לאחר מכן תוכלו לבצע את הבחירה שתהיה נכונה לכם. הרי כל ביטוח מביא איתו פלוסים מסוימים וגם מינוסים מהצד השני. לכן מוטב כי תיכנסו אל תוך עובי הקורה על מנת להבין איזה מהביטוחים יותר מתאים לכם. מה שמתאים לאחרים זה לא בהכרח מה שאמור להתאים גם עבורכם.

תהיו פתוחים לשמוע הצעות מכל חברת ביטוח

בראש שלכם יש מספר חברות ביטוח שאתם מכירים? אתר כמו הר הביטוח יכול להפגיש אתכם עם כל מיני חברות ביטוח שלא יצא לכם להכיר אותן לפני כן. מאוד יכול להיות כי דווקא חברות הביטוח הללו הן חברות הביטוח שיביאו לכם הצעות טובות במיוחד. הצעות שמתאימות לכם כמו כפפה ליד, כאשר הן מתחשבות בכל דרישה שיש לכם. זוהי הסיבה שבגללה אסור לפסול אף חברה על הסף. ברגע שתהיו פתוחים לשמוע הצעות, תוכלו גם להיות מופתעים לטובה.

בסוף התהליך התייעצו עם איש מקצוע

כיום אתם יכולים לאתר את כל הביטוחים הרשומים על שמכם באופן עצמאי. אך בסוף התהליך חובה עליכם להתייעץ עם איש מקצוע שחי ונושם את העולם הזה. הוא אמור להסביר לכם בדיוק איזה החלטה תהיה הכי נכונה לכם. הרי לא תרצו לוותר על ביטוח שאתם זקוקים לו בעתיד הקרוב או הרחוק. רק יועץ מנוסה יצליח להסתכל על המצב כמו שהוא וגם לתת לכם עצות שתוכלו ליישם בזמן אמת. 

צילום:pixabay