סקרנו את האפשרויות של הדפסת חולצות, כולל קביעת כמות ותקציב, בחירת שיטת הדפסה, בחירת הבד הנכון ועוד.

כאשר אתה שוקל להקים חברת הדפסה דיגיטלית על חולצות

כדאי לך ללמוד עוד על שיטות ההדפסה השונות העומדות לרשותך ועסקך. בין אם אתם מקימים חברת דפוס משלכם ובין אם החלטתם למכור חולצות טריקו בהתאמה אישית, עליכם לדעת את שיטת ההדפסה הטובה ביותר עבור המותג הספציפי שלכם ואת הבד המתאים לכל סוג חולצת טריקו. כדי לעזור לך, להלן 4 שיטות הדפסת חולצות המתאימות ביותר למותג החולצות האישי שלך. ניתן להדפיס חולצות באמצעות כל השיטות שתוארו לעיל או להזמין באופן סיטונאי מהמותג שלך, כמו גם עם אפשרויות אחרות.

הדפסת מסך הינה מעשית אם יש לך עיצוב עם פחות ממספר צבעים או שאתה רוצה להדפיס חולצות טריקו רבות באותו עיצוב בבת אחת

כדי להפוך את הדפסת המסך לחסכונית עליכם להדפיס חולצות טריקו רבות באותם עיצובים, אך היא מעשית גם בעיצובים קטנים יותר.
כדי לקרוא עוד על הדפסה על חולצות לכל מטרה מומלץ לגשת לאתר arteeca.com

האיכות הסופית של החולצה שלך תלויה בטכניקת ההדפסה בה אתה משתמש ובאופן שבו אתה משתמש בה באופן קבוע

חשוב לקחת בחשבון את האיכות והעמידות של חולצת הטריקו בה אתה משתמש, מכיוון ששתי טכניקות ההדפסה יכולות לייצר מוצר ארוך ועמיד יותר.

אם אתה רוצה לפתוח עסק של חולצות

במיוחד בבית, יש שיטה בה ניתן להשתמש כדי להדפיס מסך חולצות משלך, שכנראה לא מומלץ. הדפסת מסך מאפשרת ייצור של מאות חולצות בבת אחת, בהיקפי הזמנה גבוהים. שיטה זו מהווה ברכה אם מדפיסים חולצה בסכום קטן או מדפיסים תמונה ישירות מהמחשב על החולצה.

אתה לא צריך לחכות עד שהדפסת את העיצוב שלך על חולצה

כדי להתחיל לשווק אותו, אתה יכול פשוט לחכות כמה שבועות ואפילו חודשים לפני שתדפיס אותו. לפני שתמצק את טכניקת הדפסת החולצות שלך, זה תמיד רעיון טוב ללמוד עוד על הלקוחות שלך ועל צורכי ההדפסה שלהם.

עבור עסק מצליח של חולצות טריקו מקוונות

הדפסה איכותית על המוצר שלך היא חיונית. תוכלו להדפיס מסכים בהתאמה אישית משלכם – חולצות מודפסות עם פיסת נייר העברה שתוכלו להניח על חולצה ריקה ולנעול מכבש חום. הדפסה דיגיטלית היא אלטרנטיבה משתלמת להדפסת מסך ללא זמנים ארוכים להכנה, במיוחד אם אתה זקוק רק לכמה חולצות טריקו בהזמנה אישית.

זה תלוי בטכניקת ההדפסה בה אתה משתמש ובכמות החולצות שאתה מזמין

אבל שוב, אם אתה רוצה להדפיס את כל החולצה, זו אחת הדרכים הטובות ביותר להדפיס את החולצה . הדרך הטובה ביותר להדפיס חולצות היא להשתמש בהדפסת DTG, המדפיסה דוגמאות צבעוניות על מספר קטן של חולצות, נניח 5 חולצות או פחות.

הדפסת מסך

היא שיטת הדפסה נוספת שנמצאת בשימוש נרחב, במיוחד אם אתה מדפיס בכמויות גדולות. אם אתה רק רוצה להדפיס כמה חולצות פה ושם, הדפסת מסך אולי לא הדרך, אבל עבור האותיות הקטנות זו האפשרות הטובה ביותר. לוקח קצת זמן להדפיס את החולצות, ולכן זו אפשרות טובה לעבודות הדפסה קטנות יותר.

הדפסת מסך הייתה השיטה המועדפת להדפסת חולצות מזה עשרות שנים והיא משמשת את רוב החברות

אז, הדפסת מסך הייתה הדרך היחידה ליצור כמות גדולה של חולצות טריקו מחויטות, והיא עדיין השיטה הפופולרית והנפוצה ביותר להדפסת מסך בכמויות גדולות. הדפסת מסך מייצרת תוצאות עמידות לאורך זמן על ידי הדפסת עיצובים איכותיים של חולצות. תהליך הדפסת מסך זה הוא אופציה נהדרת עבור עבודות הדפסה קטנות עד בינוניות, כמו גם הדפסה בקנה מידה גדול של עיצוב חולצות טריקו איכותיות, בהתאמה אישית.

הדפסת חולצות הפכה לאחד המגזרים הגדולים בתעשיית הבגדים, כאשר כמעט כולם בחברה שלנו מחזיקים לפחות חולצת טי מודפסת אחת בכל פעם.

כלי זה לעיצוב חולצות מציע למעלה מ -170 חולצות וגופנים בחינם שיעזרו לך ליצור משהו ייחודי באמת. כלי לייצור חולצות מקוון זה גם מקל על אנשים לעצב חולצות לכל אירוע בעצמם, והוא כולל מבחר עצום של גופנים בחינם לכל סוגי החולצות.

המשך לקרוא כדי להפיק את המרב מתהליך הדפסת החולצות ואל תשכח לבדוק את צוות מומחי ההדפס שלנו לקבלת טיפים וטריקים נוספים להתאמה אישית של הדפסת החולצה שלך.

כמדפסת חולצה, אנו יכולים לעזור לך לאזן את התקציב שלך עם שלמות העיצוב שלך. אם ברצונך להדפיס, אנו מציעים מגוון חולצות עם מגוון רחב של אפשרויות. אם ברצונך להתחיל להדפיס חולצות נוכל לעזור לך בתכנון ובהתחלה.

העברת פלסטיסול מהווה אפשרות טובה לאלו העוסקים בעסקי הדפסת חולצות שלא רוצים לעשות עלות מראש עבור מכבשים

בעלי עלויות התקנה נמוכות או שרוצים להתנסות בכמה עיצובים של חולצות לפני הולכים לייצור המוני. זה אידיאלי להדפסת עיצובים מורכבים ומביא לכם את המיטב משני העולמות: שמירה על עלויות מראש של הדפסה ומכונות נמוכות ככל האפשר. שנית, הוא יכול לספק את שילוב הצבעים המרבי האפשרי עם המספר המרבי של שילובי צבעים להדפסה ומספר צבעים מרבי.