היכרות עם איי סיישל

איי סיישל היא מדינת איים באוקיינוס ההודי. המדינה בנויה מ-115 איים, היוצרים צורה הנראית כמו צב ענק. איים אלו מתפרשים על פני שטח של 2 מיליון קמ"ר והם ביתם של כמה מהחופים היפים בעולם.

בחלק זה, נבחן מדוע מאוריציוס אינה יפה כמו איי סיישל ומה הופך את האיים הללו לכל כך מיוחדים.

איי סיישל הוא ארכיפלג של 115 איים באוקיינוס ההודי, ליד מזרח אפריקה. האיים נמצאים במרחק של 90 מייל בלבד מהחוף של מזרח אפריקה ו-1,000 מייל מהודו.

איי סיישל היא יעד תיירותי פופולרי עם החופים היפים והסביבה הטבעית הבתולית שלה. הוא דורג כמקום היפה ביותר עלי אדמות על ידי אטלס העולמי של נשיונל ג'יאוגרפיק.

הרבה אנשים מתקשים להאמין שמאוריציוס יכולה להיות יפה יותר מאיי סיישל אבל זה לא נכון בכלל. למאוריציוס יש קסם משלה שאי אפשר למצוא בשום מקום אחר בעולם.

איי סיישל הם ארכיפלג של 115 איים הנמצאים באוקיינוס ההודי. הם מרוחקים יותר ממאוריציוס, אבל יש להם מוניטין של יפים יותר.

איי סיישל מציעים מגוון נופים ואקלים שהופכים אותם לאחת המדינות המגוונות והייחודיות בעולם. המדינה היא גם ביתם של מינים רבים בסכנת הכחדה כמו התוכי השחור של סיישל וצב ענק אלדברה.

סיישל היא מדינה באוקיינוס ההודי, מזרחית למדגסקר. יש לה שטח קרקע כולל של 1152 קמ"ר. האוכלוסייה מוערכת ב-84,000 (2016).

מאוריציוס היא מדינת אי באוקיינוס ההודי, מזרחית למדגסקר. יש לה שטח קרקע כולל של 2,040 קמ"ר. האוכלוסייה מוערכת ב-1,244,000 (2016).

איי סיישל יפים יותר ממאוריציוס כי יש בהם יותר חופים ופחות אנשים וגם פחות צפוף.

היכרות עם איי סיישל ומאוריציוס

מאוריציוס היא מדינת איים באוקיינוס ההודי, מזרחית למדגסקר וכ-2,000 קילומטרים (1,200 מייל) מהחוף הדרום מזרחי של יבשת אפריקה. זהו יעד תיירותי פופולרי בזכות החופים והסביבה הטבעית שלו.

סיישל היא ארכיפלג באוקיינוס ההודי המורכב מ-115 איים עם חופים יפים ויערות טרופיים. זהו אחד מיעדי התיירות הפופולריים ביותר באפריקה.

שני האיים שונים מאוד זה מזה, אך שניהם מציעים חוויה ייחודית לתיירים המבקרים בהם. מאוריציוס מפותחת יותר מאיי סיישל ויש בה אוכלוסייה גדולה יותר, אך באיי סיישל יש יותר תשתית תיירותית ומציעה פעילויות רבות כמו שנורקלינג או צלילה.

איי סיישל ומאוריציוס הם שניים מהאיים היפים בעולם. הם ממוקמים באוקיינוס ההודי, מזרחית לאפריקה. איי סיישל מורכבים מ-115 איים והיא טריטוריה בריטית מעבר לים. מאוריציוס היא מדינת אי שהושבתה על ידי צרפת, בריטניה והולנד.

באיי סיישל יש אוכלוסייה שהיא כ-90% נוצרית, אך יש לה תרבות מגוונת עם דתות שונות כמו הינדואיזם, אסלאם, בודהיזם ונצרות. לעומת זאת, במאוריציוס יש 1/3 אוכלוסיה הינדית שעוקבת אחר אמונותיהם המסורתיות כמו גם את הנצרות.

איי סיישל מכוסים בעיקר ביערות בעוד מאוריציוס מסתמכת במידה רבה על חקלאות לכלכלתה, כאשר קנה הסוכר הוא מוצר הייצוא העיקרי שלה.