מבוא

דיסנילנד פריז, מומלץ

לא, דיסנילנד פריז לא מומלץ. הפארק אינו קסום כמו דיסנילנד המקורי באנהיים, קליפורניה ואין בו את אותן אטרקציות.

לדיסנילנד פריז יש רק רכבת הרים אחת וללא נסיעות מים. בפארק מתקנים רבים המיועדים לילדים מתחת לגיל 10 שנים. בפארק אין גם מצעד או בידור לילי אחר.

דיסנילנד פריז הוא פארק שעשועים במארן-לה-וואלי, ליד פריז, צרפת. זהו פארק השעשועים המתויר ביותר באירופה ופארק השעשועים המתויר ביותר בעולם.

פארק דיסנילנד כולל ארבעה אזורים עם נושאים: ארץ ההרפתקאות, דיסקברילנד, פנטזילנד ו-frontierland.

פארק אולפני וולט דיסני כולל ארבעה אזורי נושא: שדרות הוליווד, חצר הפקה, חצר אנימציה ו-Backlot.

הקדמה: מה זה דיסנילנד פריז ואיך זה עובד?

דיסנילנד פריז הוא פארק שעשועים באזור פריז בצרפת. זהו פארק דיסני השני שנפתח מחוץ לארצות הברית, אחרי דיסנילנד של טוקיו.

פארק דיסני הראשון באירופה, נפתח ב-12 באפריל 1992 ומשתרע על פני 55 הקטרים (140 דונם) של אדמה. הפארק נבנה על ידי Walt Disney Imagineering ונפתח תחת השם Euro Disneyland.

דיסנילנד פריז הוא פארק שעשועים בפריז, צרפת. זהו פארק השעשועים המתויר ביותר באירופה, עם 15 מיליון מבקרים בשנת 2017. דיסנילנד פריז הוא גם פארק השעשועים המתויר ביותר בעולם.

דיסנילנד פריז מורכבת משני פארקים – דיסנילנד פארק ופארק אולפני וולט דיסני – ורובע קניות, דיסני וילג'.

פארק דיסנילנד הראשון נפתח ב-12 באפריל 1992 עם אזור נושא אחד בלבד: רחוב ראשי ארה"ב. הפארק תוכנן כך שייראה כמו ייצוג של אמריקה של סוף המאה ה-19 עם נגיעה קטנה גם של אמריקה של המאה ה-20.

פארק דיסנילנד השני נפתח ב-16 במרץ 2002 כפארק אולפני וולט דיסני הכולל ארבעה אזורי נושא: חצר הפקה, בקלוט אקספרס, שדרות הוליווד וחצר אנימציה.

כרטיסים וכרטיסים לדיסנילנד פריז – כמה הם עולים?

דיסנילנד פריז הוא פארק שעשועים במארן-לה-ואל, עיירה חדשה בפרברים המזרחיים של פריז, צרפת. נפתח ב-12 באפריל 1992, הוא תוצאה של פרויקט שאפתני ליצירה מחדש ושיפור של פארק דיסנילנד באנהיים, קליפורניה.

חברת וולט דיסני הסכימה לבנות את אתר הנופש Euro Disney כחלק ממיזם רב לאומי עם מספר שותפים אירופאים. אתר הנופש נפתח כ-Euro Disneyland ב-12 באפריל 1992. על מנת לשמור על עלויות נמוכות עבור המבקרים, רוב המלונות באתר הנופש נמצאים בבעלות צדדים שלישיים; דיסני מנהל מלון משלה בן שתים עשרה קומות ליד פארק השעשועים ויש לו זכויות בלעדיות להשתמש בדמויות שלו בתוך המלון.

כן, דיסנילנד בפריז הוא מקום נחמד לבקר בו והוא מציע הרבה אטרקציות ופעילויות. מחירי הכרטיסים אינם יקרים כמו בארצות הברית.

העלות ליום בדיסני וורלד נעה בסביבות $100-$120, בעוד שהכרטיסים הזולים ביותר לדיסנילנד פריז נעים בסביבות $50-$60.

כמה זמן לוקח להגיע מדיסנילנד פריז לשדה התעופה?

דיסנילנד פריז לא ממוקם בפריז, אלא במארן-לה-וואלי. הוא נמצא במרחק של כ-40 ק"מ ממרכז העיר ולוקח כשעה להגיע לשם. רכבת ה-RER C תיקח אתכם לתחנת דיסנילנד.

אתר הנופש דיסנילנד פריז מורכב משני פארקים: פארק דיסנילנד ופארק אולפני וולט דיסני, עם סה"כ שמונה עשר אדמות עם נושאים. לאתר הנופש יש תחנת רכבת משלו ומגיעות אליו רכבות אזוריות RER C מנמל התעופה שארל דה גול בצפון ומשדה התעופה אורלי בדרום וכן באוטובוסים המקשרים את אתר הנופש עם שני שדות התעופה.

אתר הנופש דיסנילנד פריז נמצא במרחק של כ-20 דקות נסיעה מנמל התעופה שארל דה גול.

אם אתם טסים משדה התעופה פריז CDG, זה ייקח בערך 20 דקות להגיע לדיסנילנד פריז ברכב. הנסיעה אורכת כשעה ו-10 דקות אם אתם נוסעים ממרכז פריז.