בוטוקס בשפתיים

Lip Flip הוא הליך קוסמטי המשתמש בבוטוקס לשיפור מראה השפתיים, במיוחד השפה העליונה. ה- Bototox Lip Flip הוא שפתון המשתמש בשזפת שפתיים, גלוס ועוד כמה מוצרים כדי ליצור את הצבע המושלם.

בוטוקס מוזרק לשריר orbicularis oris

שמרפה את שרירי השפה העליונה כדי להראות ממנו יותר. כדי להשיג את השפתון המושלם של בוטוקס, אתה יכול להזריק בוטוטוקס (ראה תמונה למעלה) לשפתיים העליונות שלך כדי לסובב את שפתייך כלפי חוץ, ולהרגיע את סיבי השריר כך שהשפה תטה כלפי חוץ מבלי לאבד את תפקוד השריר.

סיבוב שפתיים של בוטוקס יחזיר את השפתיים למצב נעוריהן

בעוד שמילוי השפתיים יכול להצעיר עוד יותר את נפח השפתיים. עם זאת, אם ברצונך להוסיף נפח לשפתך, עליך להתייעץ עם רופא עור או כירורג פלסטי. אם תרצו להוסיף נפח גם ללחיים, לאף או לתכונות אחרות כמו אף או אוזניים, כדאי לשלב אפשרות של הזרקת שפתון בוטוטוקס עם מילוי שפתיים, בדיוק כמו כל סוג אחר של ניתוח שפתיים.

למידע נוסף על שיטת ליפ פליפ וכדי לגלות איזו שיטת הזרקת שפתיים בוטוקס מתאימה לך, המשך לקרוא ולקרוא הלאה.

בוטוקס על כפתור השפתיים

הוא הליך שממש הופך את השפתיים והופך את השפה הפנימית. זה אולי נשמע מפחיד, אבל זה יותר מאשליה, כי מילוי שפתיים ממש מגדיל את גודל השפתיים. הליך זה פועל על ידי שיפור מראה השפה שלך, לכן עליך לנסות אותה לפני שתוסיף אותה למילוי העור הבא שלך או לשיפור השפתיים. שפתון בוטוקס טובה יותר ממילוי שפתיים, ואין צורך להוסיף נפח לאדם.

בוטוקס בשפתון תואם גם למילוי שפתיים הניתן להזרקה

כך שאם תרצו להוסיף נפח לאחת מהשפתיים או לתקן קו שפתיים אנכי חזק יותר, תוכלו לשלב את שני הטיפולים. בעוד שפתון השפתיים של בוטוקס יכול רק לתת אשליה של שפתיים גדולות יותר, מילוי שפתיים יכול להוסיף נפח. חומרי מילוי שפתיים נותנים נפח, בעוד שפתון בוטוטוקס משפר את צורת השפה העליונה על ידי שינוי צורה ונפח. בנוסף לביצועה, ניתן לבצע זאת גם בשילוב עם טיפולי שפתיים אחרים כמו שפתון או גלוס.

לנוחות נוספת, לבלזה יש גם מזרקי בוטוקס, מה שהופך אותה לאופציה נהדרת למי שרוצה לנסות בוטוטוקס על שפתיים.

עלות הבוטוקס לטיפול בשפתיים משתנה בהתאם לסוג הבוטוקס ששימש את הרופא וגודל השפה

בהשוואה להליכי בוטוטוקס אחרים, שפתיים דורשות 10 יחידות או פחות בוטוקס, וזה לא הרבה. למעשה, חולים יכולים לצפות עד 10 יחידות בוטוקס שישיגו את מלוא הנפח והמראה המקסימלי. באשר למספר הזרקות השפתיים הנדרש לניהול BotX בן 10 היחידות במהלך הליך השפתון של BotOX, זה תלוי בכמה יחידות של הבוטוטוקסין וכמה זמן לוקח ההליך.

אם אתה שוקל להעיף שפתיים או הזרקת שפתיים

הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא למצוא מומחה מוסמך שיש לו ניסיון בביצוע כפפות בוטוקס והזרקת שפתיים. חשוב למצוא איש מקצוע מנוסה שיבצע את השפתון של BotOX. מישהו שיש לו ניסיון בבוטוקס לא אומר שהם זהים לבוטקס ליפ פליפ.

עכשיו

כשאתה יודע הכל על כפתור השפתיים של בוטוקס, אתה יכול לשקול לבצע את ההליך, אבל לא חושב שאתה פשוט תלך לאנשהו לעשות את זה. עכשיו הבנתם כמה בוטוקס תצטרכו עבור מה שמכונה "בוטוקס ליפ פליפ". אם אתה רוצה לשמור על התוצאות שלך, זה הליך מהיר להפליא וזה לא לוקח הרבה זמן כמו מילוי שפתיים, אז אם אתה שוכח את זה תוך שלושה עד ארבעה חודשים, עדיין יש לך הליך שצריך לעשות כל שלושה עד ארבעה שבועות.

לרוב חולי הבוטוקס הרגילים אין תופעות לוואי

וזה נכון גם לגבי "שפתון הבוטוקס". זה נוטה להיות זול יותר ועולה פחות ממילוי שפתיים מכיוון שהוא דורש מעט מאוד יחידות בוטוקס. חומרי מילוי שפתיים יכולים להחזיק מעמד זמן רב יותר, אך האפקט דוהה מהר יותר מאשר חומרי המילוי, ולכן כדאי.

"בוטוקס ליפ פליפ" הוא הליך נפלא שלא יעלה לך הון ועדיין יעשה פלאים לצורת ומלאות השפתיים שלך. זהו הליך מצוין שאינו ניתוחי שיכול לשפר את מראה השפה, צורתו ו / או הגשמתו.
למידע נוסף בתחום של בוטוקס בשפתיים ניתן לבדוק ב- plastic-surgeries.co.il

כמות קטנה של BOTOX מוזרקת בזהירות לשריר orbicularis oris, שנמצא ממש מתחת לשפה העליונה. במקרה של בוטוקס ליפ פליפ, המזריק מזריק כמויות קטנות של בוטוקס לשפתיים העליונות והתחתונות, כמו גם את הפינות הפנימיות והחיצוניות של השפתיים.

תוכן עניינים

מאמרים קשורים

דילוג לתוכן