נקלעתי לפיתרון של פרשן YouTube לצרף כפתורים דביקים ל- Apple Macbook Pro מחוץ לשליטה בעזרת כמה פרשנים ביוטיוב. זוהי תוכנית העוסקת בבעיית המקשים החוזרים ונשנים, מה שעלול לגרום לתקלה במחשב גם במצבים הפשוטים ביותר.

אם מסך המחשב הנייד שלך נסדק, המקלדת מוחלפת או שמשהו אחר יכול להשתבש בטכנולוגיה איך אתה יודע שהגיע הזמן לעשות זאת? להלן מספר אפשרויות לשינוי הסוללה של ה- MacBook, בין אם מדובר ב- MacBook Pro, MacBook Air, Macbook Pro 2 או MacBook אחר.

זה כולל כל מחברת Mac שיש לה סוללה שאינה ניתנת להסרה

עם זאת, אם אתה רוצה לשפר את הגדרת ה- Macbook שלך, קרא את המדריך שלנו להחלפות הסוללה הטובות ביותר עבור MacBook Pro ו- MacBook Air. אנו יכולים לתקן כל דגם של Apple MacBook שיצא לפני 2008, כמו גם את כל הדגמים שאחריו. הפעל את תהליך התיקון של Macbooks Pro באמצעות מכשיר אבחון בחינם, מה שהופך את התיקון למהיר ונוח. אנו יכולים לתקן כל דגם של Apple MacBook שיצא לפני 2008 ואת כל הדגמים שאחריו באמצעות מכשיר אבחון וערכת תיקונים בחינם.

מחשבי אפל אהובים על ידי רבים ו- ubreakifix ישמח לעזור לך אם אתה זקוק לתיקון מק. יש לנו את הכישורים והמומחיות לטפל בבעיות ובדאגות שלך, כך שלא תצטרך לפעול כמוצר Macbook Pro, iMac או Apple כאשר יש צורך בתיקונים ב- Mac.

אם אתה מביא MacBook Pro בהתאמה אישית מלאה ולא חושב שנוכל לעזור

אנו נראה לך את הדרך ונספר לך איזו גרסת אפל היא הטובה ביותר והאם החלפת המכשיר יכולה להיות חלופה משתלמת יותר. כדי להפוך את התיקון של ה- MacBook שלך פחות פולשני, עבור לשירות תיקונים אחר אם יש לך MacBook Pro, MacBook Air או MacBook, או עשה את התיקון בעצמך.

אפשרות אחרונה זו תעזור לך למצוא את שירות התיקונים המתאים לסוג התיקון שאתה רשאי לבצע.

טכנאי מנוסה בחנות המקומית שלך יבחן את ה- Macbook Pro שלך ויגלה מה הבעיה ויציע את שירות התיקונים הטוב ביותר

כדי להתחיל החלפת סוללה ב- MacBook ב- Apple, לחץ על "התחל בקשת שירות" ואז לחץ על "שלח Mac לדף השער של AppleCare" בתחתית הדף. אם ה- Mac שלך אינו פועל וברצונך להתחיל את תהליך התיקון בשום דבר שאינו ה- MacBook Pro שלך, עבור תחילה לדף כיסויים של AppleCare.

החלפת סוללות מקבוק טיפוסית עולה בין $ 129 עבור ה- MacBook Air ו- $ 199 עבור רשתית MacBook Pro, בתנאי שהשירות אינו מכוסה על ידי חוק האחריות או הצרכן. תיקון פגם נוזלי תחת AppleCare יעלה 300 דולר בארה"ב ו -500 דולר בקנדה, על פי AppleCare.

אם אתה מחפש עוד אחד גדול יותר לתיקון

אתה יכול לבדוק להחליף את כל המחשב הנייד שלך, מכיוון שזה יהיה שדרוג מסודר למפרט ה- MacBook הנוכחי שלך. SimplyFixIt תוכנן עבור דגמי ה- MacBook Pro הנוכחיים, ותחזוקת Apple MacBook עולה בין $ 1,000 ל -2,500 $ בארה"ב ובקנדה, על פי AppleCare.

אם אתם חוששים לשלוח את מכשיר ה- MacBook או ה- iOS שלכם לאפל, תוכלו גם לדחות את החלפת הסוללה בכמה שבועות או חודשים.

כמובן שאפל עובדת על תיקון דגמים עתידיים

אך למרבה הצער תוכלו לעזור בתיקון ה- MacBook שלכם. עם זאת, זה עדיין רעיון טוב יותר לתקן את ה- MacBook השבור או המשומש שלך מאשר לקנות אחד חדש. במקום פוטנציאל לבזבז מאות דולרים לתיקון מקבוק, אתה מוכר אותו במחיר הגבוה ביותר בשוק ומשתמש בהכנסות לרכישת דגם חדש יותר. אם אתה צריך להשאיר את המכשיר שלך לאפל בחינם, השתמש בכסף הזה במקום עבור MacBook החדש ביותר. מכרתי מקבוק אייר שנפגע במים ומכרתי כזה שקניתי בשנים האחרונות, ולצערי אני לא יכול לעזור לך לתקן את זה כי אינני. במקום לעשות זאת, עליכם להשוות את עלות התיקון המשוערת למחיר ה- MacBook משומש בפעם הבאה שתשלחו את המכשיר לתיקון.

אם שיטת פתרון בעיות זו נכשלת, עליכם לקחת את ה- MacBook שלכם לחנות Apple מוסמכת או לספק שירות Apple לתיקון. אם אינך יכול להביא את מוצר Apple שלך לחנות Apple או לספק שירותים, יתכן שהם לא יוכלו לתקן אותו שם, בהתאם למכשירים שיש להם.

אם אתה זקוק לעזרה בבעיית MacBook ואינך מומחה אפל לתיקוני מחשבים ניידים

אתה יכול לבקש חיזוק. ראה להלן מה בדיוק צריך לקרות כדי שנוזל יישפך על ה- MacBook שלך. תיקוני מקבוק יכולים לנוע בין ניקוי נוזלים פשוט לתיקון מלא בעזרת טכנאי אפל מקצועי או חברה שמתקנת מקבוקס.

אם אתם מחפשים תיקון

חפשו תמיד את חנות התיקונים הקרובה אליכם, לא רק את חנות אפל. אם אתה זקוק לתיקון מקבוק מלא אצל טכנאי אפל מקצועי או חברה מחוץ לאפל, יש להם את החלקים והשירותים שאתה מחפש. למידע נוסף על מה לחפש בסדנאות אפל לחצו כאן.